zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vojta Kotek jako moderátor pořadu DREAM TEAM – Mistři dílny. Prověří zlaté české ručičky

Moderátor Vojta Kotek a porotci Kamila Douděrová a Šimon Caban
Autor: DREAM TEAM - Mistři dílny / FTV Prima Moderátor Vojta Kotek a porotci Kamila Douděrová a Šimon Caban
red , Vydáno: 04.11.2021
Začátkem nového roku se bude na obrazovkách FTV Prima kutit a tvořit. Odstartuje originální primácká show DREAM TEAM – Mistři dílny, ve které potečou slzy, pot, a možná i krev. Během osmi týdnů vzejde z dvanácti účastníků hrdina, který má zlaté české ručičky – první Mistr dílny!

reklama

„Nové pořady budou vlajkovými loděmi na další sezonu. Pořad DREAM TEAM – Mistři dílny nemá svým pojetím obdoby za celou dobu existence skupiny Prima. Vybrali jsme celkem dvanáct mužů a žen, kteří mají takzvaně zlaté české ručičky a jsou těmi nejlepšími v řemeslných a rukodělných oborech,“ uvádí Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Náročné úkoly a velké emoce

Nová unikátní reality show světového formátu z dílny televize Prima DREAM TEAM – Mistři dílny představí šest žen a šest mužů. Ti se v každém z osmi dílů rozdělí do dvou týmů – červeného a modrého, dostanou úkol a budou mít jen pár hodin na to, aby vyrobili něco, nad čím se bude tajit dech. Úkoly budou náročné a od soutěžních týmů budou vyžadovat nejen kreativní a funkční návrh, ale i dokonalý time management, spolupráci, a především kompromisy.

Porotce Šimon Caban
Autor: DREAM TEAM - Mistři dílny / FTV Prima Porotce Šimon Caban

To vše proběhne pod taktovkou moderátora Vojty Kotka. Arbitry vkusu, elegance a také selského rozumu, kteří vždy vyberou vítězný tým, budou architektka Kamila Douděrová, hvězda pořadu Jak se staví sen, a uznávaný architekt, režisér a scénograf Šimon Caban. V roli třetího porotce se budou střídat známé tváře české kulturní scény. Vítěz soutěže získá kromě peněžní výhry v hodnotě půl milionu korun i vlastní prostor na obrazovkách televize Prima.

Výzvy připraví Pepa Libický

Diváci se v pořadu dočkají i Pepy Libického, známého z hobby pořadu Libovky Pepy Libického. Ten si pro soutěžící v každém díle připraví tři rychlé výzvy, které zazní v průběhu výroby, a plnit je bude vždy jeden zástupce z každého týmu. Vítěz rychlé výzvy si bude moci pro svůj tým vybrat bonus v podobě prodloužení časového limitu, návštěvy skladu, rukou Pepy Libického či žolíka.

DREAM TEAM - Mistři dílny
Autor: DREAM TEAM - Mistři dílny / FTV Prima DREAM TEAM - Mistři dílny

„Chceme ukázat, jak šikovní lidé se skrývají v českých dílnách,“ přibližuje pořad ředitelka obsahu skupiny Prima Lenka Hornová a popisuje náročnost celého projektu: „Na castingovou výzvu k pořadu reagovalo přes 700 lidí a vybrat z tohoto obrovského množství finální dvanáctku nebylo vůbec snadné. Personálně velmi náročné bylo i seskládání štábu, který na každý natáčecí den čítal kolem 150 lidí. A přestože jsme pro natáčení postavili ohromné kulisy ve studiu o rozloze 1 000 čtverečních metrů, museli jsme všechny procesy vyladit do posledního detailu tak, aby se do nich štáb s veškerou technikou vešel. Výsledek je každopádně fenomenální a diváci se mají opravdu na co těšit.“

Soutěžící dokázali neskutečné

Projekt pro televizi Prima natočila produkční společnost First Unit, režie se ujala Ivana Křenová. Kreativním producentem a dramaturgem pořadu je Ivan Vodochodský. „Je to neotřelý, velkolepý formát, který je zcela jedinečný. O Češích se ví, že mají tzv. zlaté ručičky, a my jim u nás na Primě nabídneme vůbec první show, která představí lidi, z jejichž talentu a schopností mně osobně spadla brada,“ říká o formátu.

Moderátor pořadu Vojta Kotek
Autor: DREAM TEAM - Mistři dílny / FTV Prima Moderátor pořadu Vojta Kotek

Vojta Kotek: Všichni jsou šikovní a navíc i sympatičtí

„V pořadu se sešlo dvanáct jedinců, z nichž každý má ty nejlepší předpoklady stát se prvním Mistrem dílny. Všichni jsou šikovní, kreativní, originální a navíc i sympatičtí! Mimoto jsou obdařeni i schopností věci, které vymyslí a vytvoří, prodat. A to se vítězi nebo vítězce bude hodit i v rámci budoucího prostoru na obrazovkách televize Prima,“ doplňuje moderátor pořadu Vojta Kotek.

Vojta Kotek jako kapitán v show Máme rádi Česko.

Už jste slyšeli o žehlení rukama? Vojta Kotek má jedinečný recept

Vojtěch Kotek

Vojtěch Kotek po těžké autonehodě: Jsem rád, že chodím. Na motorku už nesedám

reklama

Související témata: Dream Team - Mistři dílny , FTV Prima , DREAM TEAM - Mistři dílny , vojta kotek , Kamila Douděrová , Vojtěch Kotek , herec Vojta Kotek , kutilství , bydlení

reklama

Přečtěte si také

reklama