Celebrity

19. června 2021 00:07

Petra Kloidová

Vojtěch Kotek po těžké autonehodě: Jsem rád, že chodím. Na motorku už nesedám

Vojtěch Kotek si v létě minulého roku při autonehodě připomněl, že všichni jsme smrtelní. Herec, režisér a moderátor kvůli zdravotním následkům přišel o roli a nedávno prozradil i to, že jeho zranění bylo daleko horší, než se zdálo.

Minulé léto v srpnu zažil Vojtěch Kotek autonehodu na Táborsku, herec měl bohužel tu smůlu, že v tu dobu seděl na motorce, skončil na JIP traumatologického oddělení. Následně byl převezen na úrazovou chirurgii. Třiatřicetiletý Kotek musel následně několik týdnů nosit fixující krunýř kvůli páteři.

Média informovala, že kvůli autonehodě přišel o roli ve snímku Známí neznámí. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka Kotek přiznal, že zranění bylo vážnější, než se na první pohled zdálo. Dnes už na sebe dává pozor, na motorku už nesedá. „Nejezdím, nechávám se vozit. Dávám na sebe pozor. Motorka je ve šrotu. Jsem rád, že chodím a že jsem tady. Že jsem mohl dál dělat svoji práci, protože jsem sem taky mohl dojet na kolečkovém křesle,“ přiznal. Kotek měl autonehodu několik měsíců po natočení seriálu Einstein.

Štěstí v lásce, neštěstí ve hře

Zatímco u holek herec Vojtěch Kotek boduje, dokonce má novou přítelkyni, v soutěžích se mu moc nedaří. Zvláště pak v jedné televizní. Ve vědomostní soutěži televize Prima Máme rádi Česko je totiž až na světlé výjimky týden co týden porážen kamarádem Jakubem Prachařem. Na vině nejsou chybějící znalosti, ale smůla. Kolo štěstí, ve kterém mají kapitáni soutěže šanci otočit skóre vytočením bodů navíc, opanuje vždy Jakub Prachař. Má až neuvěřitelné štěstí.

„Nikdo nám nevěří, že to není nafejkované. Fakt není! Já dělám, co můžu. O Jakubovi se ví, že sem tam zajde do casina. Zažil jsem s ním pár momentů, kdy majitelé casin pláčou, protože je pan Prachař vybral,“ vysvětluje Vojta Kotek v 7 pádech Honzy Dědka a práskl, jaký balík peněz si jeho kamarád odnesl z jednoho večera v casinu.

„Točili jsme spolu Padesátku ve Špindlu, Kuba tam šel do nějakého non-stopu. Něco tam mačkal a vyhrál asi sto tisíc. Byly tři ráno. Chtěl si to vybrat a paní, která tam obsluhovala, zbledla a volala majiteli toho non-stopu. Vzbudila ho a zašeptala mu do telefonu, že je tam pan Prachař a vyhrál sto litrů. Prachař si tu hodinku počkal, majitel přijel a vysolil to,“ pobavil Honzu Dědka historkou Vojta Kotek. Sám prý takové štěstí nemá, a proto ho u automatů pravděpodobně nikdy neuvidíme.

Sledujte seriál Einstein na Primě ve 20.15 každou sobotu!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.