Celebrity

15. května 2021 06:00

Zuzana Schneidewind

Jakub Prachař: Honorář za Ohnivý kuře utratil za dům, o který následně přišel

Máme rádi Česko IX (4) - Co si Jakub Prachař koupil za Ohnivý kuře

Herec Jakub Prachař nepatří k těm, kteří by se bulváru svěřovali se svým soukromím. O to překvapivější bylo, když vykřičel „bez mučení" do světa zprávu, co si koupil za honorář, který mu vyneslo účinkování v seriálu Ohnivý kuře.

Jakuba Prachaře nyní pravidelně vídáme na Primě v pohodové show Máme rádi Česko. A právě v ní na sebe nečekaně prozradil, co si pořídil za honorář ze seriálu Ohnivé kuře, který po dva roky vysílala Prima a v němž herec ztvárnil Mika Beneše, jednu z hlavních postav. Ukázky z Ohnivýho kuřete byly součástí jedné z dílčích soutěží v show.

Za práci na Ohnivým kuřeti postavil dům, který už nemá

V momentě, kdy moderátor Libor Bouček podotkl, že je to již pár let, co se Ohnivé kuře natáčelo a vysílalo, Jakub začal spontánně vzpomínat. „Jo, já vždycky vnímám ten seriál podle toho, za co jsem zrovna ty peníze utratil. Takže když řekneš tenhle seriál, tak já vidím dům. Kterej už zároveň není můj,“ konstatuje herec Jakub Prachař a dodává, že se „těším na období, až uvidím druhej dům.“

Prachař totiž se svou bývalou ženou Agátou Hanychovou postavil luxusní dům za Prahou. Hanychová ho díky finanční pomoci maminky Veroniky Žilkové koupila, aby se s dětmi nemusela stěhovat.

Show Máme rádi Česko můžete sledovat online v archivu iPrima.cz

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.