Celebrity

15. května 2021 06:10

Petra Kloidová

Vojtěch Kotek: Proč má smůlu v lásce? Dvě ženy mu přebral Kryštof Hádek!

Hlavní hvězda nového seriálu Einstein – Případy nesnesitelného génia, herec Vojta Kotek letos v lednu oslavil Kristova léta, tedy magických třiatřicet let. Přestože patří k idolům mnoha dívek, je úspěšný a slavný, stále je svobodný, bezdětný a na vážnou známost to zatím u něj nevypadá. Za sebou má několik bolestných rozchodů.

Velkou lásku prožil s kolegyní Terezou Voříškovou, dnes Ramba, se kterou chodil dva roky, a rovněž s Berenikou Kohoutovou, s níž to táhl rok a půl. Obě krásky mu ale nakonec přebral jeho kamarád, herec Kryštof Hádek. Jiný muž by na jeho místě nejspíš vyváděl a dvojnásobný podraz mu těžko odpustil, on nad tím ale jen mávl rukou. Nebere to jako zradu, přechází to s humorem.

„Potom, co jsou se mnou spokojený a já jsem na ně hodný, chtějí zřejmě nějaký dryáčnický zážitek. Chtějí adrenalin. Se mnou je to asi trochu nuda, kdežto s Kryštofem je zábava. Třeba Terezka říkala, že když spolu začali bydlet, tak prvních asi šest měsíců nebyl schopen koupit žárovky, tak měli celou dobu čelovky. Takové dobrodružství se mnou nezažije. Mě to ani nijak netrápí, já myslím, že máme takový docela rodinný kruh, který se tak různě uzavírá a otevírá a lidé z něj přestupují a putují. V hereckých kruzích je tohle prostě normální,“ uvedl k tomu Kotek v pořadu Show Jana Krause.

Láska z narozenin Jiřího Bartošky

Štěstí nenašel ani po boku vizážistky Adriany Trpkovič, která byla o osm let starší. S tou přišel rozchod po roce. Na vině byl zřejmě věkový rozdíl. Vážnou známost měl i s dcerou sochaře Jaroslava Róny, pohlednou brunetkou Valérií. Seznámili se na oslavě sedmdesátin Jiřího Bartošky a zamiloval se do sebe. Pár tvořili přibližně rok a půl.

„Láska je něco, co může dát životu smysl. Pokud mám lásku, je to kormidlo. Je to směr, který držím, a vím, že jsem na správné cestě. Samozřejmě když člověk pak o tu lásku přijde, někdy může mít pocit, že najednou ten smysl života ztratil. Pro mě je to velmi podstatná entita," svěřil se Kotek krátce po rozchodu v rozhovoru pro Český rozhlas.

Kopačky od tanečnice

Několik měsíců randil s temperamentní tanečnicí Jessicou Monteiro, která mu dala kopačky údajně kvůli jeho tehdy nadměrnému pití alkoholu. Vztah už nezachránil ani tím, když se z něj stal abstinent. Proč má v lásce takovou smůlu si prý sám nedokáže vysvětlit. „Před pár lety jsem plánoval, že touhle dobou už budu mít děti. Byly doby, kdy jsem to řešil dost intenzivně. Vztahy jsou mé slabé místo. Ty se mi prostě nedaří. Mám pocit, že je se mnou těžké vydržet,“ prohlásil Vojta.

Nová přítelkyně Vojty Kotka?

V posledních týdnech se začalo spekulovat o tom, že se v jeho životě objevila nová známost. Často je totiž vídán po boku pohledné dívky, se kterou chodí běhat. Původně to vypadalo, že se jedná o jeho trenérku, to ale popřel. Že by za běháním tedy bylo něco víc? Čas ukáže. Tu pravou lásku by si sympatický herec rozhodně zasloužil. Však už by také bylo načase.

Vojtu Kotka můžete sledovat každou sobotu ve 20:15 v seriálu Einsten na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 7. 2024

Berani, smíchejte dnes realitu s trochou fantazie. Na chvíli si odpočiňte a odreagujte se. Zkuste strávit čas meditací a vyčistěte si hlavu od každodenních starostí. Uklidňující, relaxační činnosti jsou tím nejlepším způsobem, jak dnešní den strávit. Vydejte se na procházku s přáteli a ponořte se do hovoru na obskurní témata. Dopřejte si čas a prostor pro snění.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.