Celebrity

18. června 2021 00:01

redakce Prima Ženy

Jakub Prachař má neštěstí v lásce, ale štěstí ve hře. Jednu noc vyhrál 100 tisíc!

Jakub Prachař se ještě nedávno rozváděl s Agátou Hanychovou a také se stihl rozejít s topmodelkou Denisou Dvořákovou. Jeho neštěstí v lásce mu ale solidně vykrývá štěstí ve hře. Prachař prý dokáže vyhrát těžké obnosy peněz, jak prozradil jeho herecký kolega.

Štěstí ve hře dokazuje Jakub Prachař pravidelně v pořadu Máme rádi Česko, kde jako kapitán s železnou pravidelností vítězí nad týmem Vojty Kotka.

Noční návštěvy Prachaře se kasinům nevyplácejí

Vojta Kotek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradil, že Jakub Prachař je opravdu zázračný hráč, který dokáže vyhrát všechno, na co sáhne. Kolo štěstí, ve kterém mají kapitáni vědomostní soutěže šanci otočit skóre vytočením bodů navíc, opanuje vždy Jakub Prachař.

„O Jakubovi se ví, že sem tam zajde do kasina. Zažil jsem s ním pár momentů, kdy majitelé kasin pláčou, protože je pan Prachař vybral,“ vysvětluje Vojta a vzpomíná, jaký balík peněz si jeho kamarád odnesl z jednoho večera v kasinu. „Točili jsme spolu Padesátku ve Špindlu, Kuba tam šel do nějakého non-stopu. Něco tam mačkal a vyhrál asi sto tisíc. Byly tři ráno. Chtěl si to vybrat a paní, která tam obsluhovala, zbledla a volala majiteli toho non-stopu. Vzbudila ho a zašeptala mu do telefonu, že je tam pan Prachař a vyhrál sto litrů. Prachař si tu hodinku počkal, majitel přijel a vysolil to.“

Vojta Kotek sám prý takové štěstí nemá, a proto ho u automatů pravděpodobně nikdy neuvidíme.

Jakub Prachař na honoráře vzpomíná podle toho, za co je utratil

V pořadu Máme rádi Česko jednou mladý herec prozradil, že honoráře si pamatuje podle toho, za co je utratil. Tvrdou práci na oblíbeném seriálu Ohnivý kuře tak proměnil na vysněný dům se svou bývalou ženou Agátou Hanychovou.

„Jo, já vždycky vnímám ten seriál podle toho, za co jsem zrovna ty peníze utratil. Takže když řekneš tenhle seriál, tak já vidím dům. Kterej už zároveň není můj,“ konstatuje herec Jakub Prachař a dodává, „těším na období, až uvidím druhej dům," směje se Jakub, který během rozvodového řízení Agátě s dětmi dům přenechal.

Za co asi utratí honorář připravovaného krimiseriálu Dvojice na zabití, kde si zahraje se Sarou Sandeva?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.