Celebrity

23. července 2021 05:59

Žaneta Dernerová

Už jste slyšeli o žehlení rukama? Vojta Kotek má jedinečný recept

Prima Pauza - upoutávka

Máme rádi Česko nám vždy přinese nějaké zajímavosti ze života celebrit nebo kapitánů obou týmů. Tentokrát se dozvíme, jak Vojta Kotek pere sako rukama a následně ho ručně i žehlí. Jeho kolegyně Veronika Freimanová se nestačí divit. A budou muset Libora Boučka od třetí manželky odnést na kanapi? Podívejte se na exkluzivní ukázky.

V dalším díle zábavné show Máme rádi Česko nás čeká menší exkurze do života kapitána bílého týmu Vojty Kotka, který zazářil jako seriálový Einstein. Ten se svěří s naprosto jedinečným způsobem žehlení. Nejen postup „žehlení“, ale zejména fakt, že Vojta pere sako a ještě ke všemu v ruce, trochu vyvede z míry herečku Veroniku Freimanovou, která mu na filmovém plátně nejednou hrála maminku.

Vše začne tím, když se ho moderátor Libor Bouček zeptá, jestli jsou nějaké domácí práce, které vykonává s vášní a maximální rychlostí. „Já velmi bryskně peru, ještě rychleji věším a nejvíc si to zrychlím tím, že já nežehlím,“ zní odpověď Vojty, která by sama o sobě nebyla nikterak zvláštní. Žehlením se nezdržuje už spousta domácností. Následně ale Vojta popíše, jak vypadá jeho alternativa žehličky. „Já žehlím čistě v ruce. Že to triko takhle roztahuju,“ názorně ukazuje Vojta a rozpažuje, co nejvíc to jde. „A najednou: Aha! Už je vyžehlený. Tradá,“ dovypráví se spokojeným úsměvem oblíbený herec svůj fígl.

Zkusíte si tipnout, co se skrývá pod anagramem MÁŠ TU SKLO?

Vojta Kotek pral sako v ruce

Pak se ale podělí o svou další nedávnou zkušenost. Pral totiž sako. A ne jen tak „obyčejně“, ale ručně. Libor je překvapený už jen ze samotné skutečnosti, že Vojta vypral sako. „No ale to se pere právě ručně. A já jsem z toho byl úplně rozhozenej. Přitom je to vlastně poměrně jednoduchá činnost, člověk to vymáchá ve vodě s práškem,“ rozpovídá se Vojta a na rozdíl od Libora si vůbec nevšimne, jaké pohledy na něho vrhají členové jeho týmu.

Zatímco se Anna Polívková po Liborově upozornění jen usmívá, Veronika Freimanová, kterou jsme mohli vidět třeba v seriálu Cesty domů nebo několika dílech Modrého kódu, začne vysvětlovat. „V životě jsem neprala sako, ale...,“ komentuje Vojtův počin a je očividně stejně jako Libor více zaskočená z toho, do čeho se Kotek pustil.

Libor Bouček leží doma rád na kanapi

To kapitán soupeřícího týmu Jakub Prachař pro jistotu žádné ze svých schopností v domácnosti na odiv nedává. S taktikou „co neukážu, to se po mně nebude chtít“ raději předstírá, že domácí práce neovládá. V tom mu celkem přizvukuje i Libor Bouček. „Takhle, já většinou ležím na kanapi, je pravda, že dva rozvody už mám za sebou, takže ani tohle není cesta,“ podělí se o svou zkušenost Libor.

Jakub mu ale hned skočí do řeči s tím, jestli tedy už není jeho třetí rozvod na spadnutí. „Ale ono ti to nepřijde, jak jsi na tom kanapi. Tak vlastně to přichází a odchází…,“ komentuje s nadsázkou svá nevydařená manželství Bouček. „A necháš se po těch rozvodech převážet i s tím kanapem?“ zajímá Jakuba. „I s tím kanapem, pochopitelně, jsem přenesen do jiné domácnosti,“ směje se Libor.

Na další vtipné momenty a slovní přestřelky se těšte v show Máme rádi Česko v pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.