Celebrity

21. května 2021 05:55

Žaneta Dernerová

Jakub Prachař maluje obrazy! Libor Bouček dostal jeho dílo jako svatební dar

Máme rádi Česko X (3) - upoutávka

Další díl vědomostní show Máme rádi Česko nabídne nejen pořádnou dávku zábavy, ale dozvíme se také, co speciálního dal Jakub Prachař svému kamarádovi Liborovi Boučkovi k jeho svatbě. Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Show Máme rádi Česko nám často přinese nejen nové informace týkající se naší republiky, ale i zajímavé historky a události ze života účinkujících. Nejinak tomu bude i tentokrát, kdy přijde řeč na umění. Zatímco se seriálový Einstein Vojta Kotek svěří, že rozhodně nemá v plánu začít malovat obrazy a je naopak velice rád, že je jako kapitán vyjmut z této povinnosti v případě kreslení na skleněnou tabuli, Jakub Prachař možná leckoho překvapí. Nejenže maluje, ale dokonce tak dobře, že neváhá své výtvory dávat darem.

Svatební dar od Jakuba Prachaře Liborovi

Libor Bouček, který se s Jakubem už roky přátelí, od něho jeden takový originál dostal jako svatební dar. Jakub to zmínil a jedním dechem dodal, že při poslední návštěvě u moderátora Máme rádi Česko si všiml, že mu to v rámu jemně povislo. Doporučoval by mu to trochu narovnat, je to prý šejdrem. Tato informace všechny v sále rozesměje a samotného Libora více než překvapí. Jakub však ve svých doporučeních ohledně svého uměleckého díla pokračuje: „Když to bude takhle v tom vlhku, v tý koupelně, tak aby ta kresba nedevalvovala. Protože jednou to může mít poměrně slušnou hodnotu,“ upozorňuje na možnost růstu ceny.

Libor Bouček: Na toaletě sedím vždy se zrcadlem

Sám Libor ale dle svých slov očekával větší pohoršení právě nad umístěním obrazu. Nejenže je totiž pověšený v koupelně, ale jelikož je spojena i s toaletou, obával se kritiky právě z tohoto důvodu. „Já tam trávím nejvíc času. To znamená, já sedím a vidím tvoje dílo,“ snaží se Libor šplhnout si u Kuby. „To sice jo, ale ty sis to dal vedle mísy, takže když sedíš, tak to z bezpečnostních důvodů nevidíš,“ nenechá se napálit Jakub. Nebyl by to ale pohotový Libor, aby neměl připravené další vysvětlení. „Já samozřejmě coby moderátor sedím vždycky se zrcadlem a prohlížím se. Tím pádem v odlesku vidím tvoje dílo,“ ukončuje Libor debatu s tím, že rozhodně nečekal, že se dostanou až k němu na záchod.

Na další vtipné historky se můžete těšit již tento pátek od 20:15 na Primě.