Celebrity

4. dubna 2021 06:00

Petra Kloidová

Jakub Prachař se stydí za tátu: Většinou se urve, řve a pak přijde o hlas

Jakub Prachař měl s tátou Davidem Prachařem dlouho pošramocené vztahy kvůli bolestivé rodinné historii. Teď je už ale všechno pryč a Jakub s tátou hraje v divadle. A pravidelně se za něj stydí na fotbale. Proč?

Herec a moderátor Jakub Prachař prožíval v mládí nevoli ke svému otci. Ten totiž opustil rodinu a odešel k herečce Lindě Rybové, se kterou má tři děti. Po letech se ale jejich vztah otce a syna zlepšil a zase spolu vycházejí. Před pandemií spolu oba dva dokonce hráli v divadelním představení Život s krajtou, které podle Jakuba sice hodně prodělávalo, ale jinak to byla zábava.

Prachař a Prachař a jejich láska ke Slavii

Otce a syna ale momentálně spojuje i láska k fotbalu, speciálně ke Slavii. Fandit chodí i v těchto těžkých časech a na tribuně se za tátu Davida Prachaře s láskou stydí. „Byl jsem teď několikrát na Slavii, vždycky jsem prošel testem a určitý počet byl dovolen. Chodíme fandit s tatínkem. Táta teď nemůže hrát divadlo, tak si ho udělal z Edenu. Když jdeme na zápas, je tam všechno slyšet. Ale hodně. A toho on využívá. Takže se s bráchou stydíme. Ale on se urve během prvních deseti minut a pak přijde o hlas. Takže zbytek zápasu je klídek,“ říká Prachař. Láska k fotbalu je pro něj tak velká, že si ho nechal i vytetovat.

„Na pravé půlce mám vytetovaného trenéra Slavie, na levé gólmana Koláře. Taky jsem si chtěl nechat udělat slávistickou hvězdu v Notting Hillu. Tatér vypadal, že už to někdy dělal, ale nedělal. Nedíval jsem se, když to dělal, přes slzy jsem neviděl, pak jsem se podíval – a opět jsem přes slzy neviděl. Nosím přes to hodinky a občas nosím i nátepníček,“ popsal se smíchem v pořadu 7. pádů Honzy Dědka. Prachař ukázal svá tetování. Jedno nápadně připomíná mužské přirození.

Jakub Prachař bydlí u maminky

Herečka a maminka Jakuba Prachaře se v rozhovoru pro Prima Ženy svěřila, že během výchovy Jakuba si občas sáhla na dno. Jakub byl totiž hodně svůj. „U výchovy Kuby jsem plakala a říkala sama sobě, že jsem selhala jako matka, protože měl období, kdy mluvil sprostě. Byl malinký, byly mu třeba dva roky. Nikdy jsem ho za to netrestala, jen jsem se snažila to přežít. Pak to úplně přestalo. Ale musím říct, že to bylo docela krušné. Těmi svými výroky z dětství je dodnes slavný, ale jako matka jsem kvůli tomu byla v nervech, že jsem selhala," vzpomíná Dana Batulková. Teď Jakub poprvé od sedmnácti let bydlí zpátky u mámy kvůli rozvodu s Agátou Prachařovou.

O svém bydlení měl jinou představu: „Tři dny předtím, než to všechno zavřeli, jsem si pronajal byt. Byl to holobyt, a já jsem si tam nemohl nic koupit. Navíc jsem zjistil, že z jednoho velkého bytu udělali dva a předělili je tenkou příčkou, takže jsem slyšel i to, co si vedle čtou. To bylo neobyvatelný. Půl roku jsem to platil, než jsem to vypověděl," svěřil v rozhovoru s Honzou Dědkem.

Když si našel bydlení mimo Prahu, přišla další rána: "Pak jsem si pronajal apartmán v Peci pod Sněžkou, tam jsem byl třikrát, protože teď se přes Trutnov nesmí. Tak to byl druhý pokus. A teď mám třetí pokus o odstěhování od maminky, pronajal jsem si srub na Staré Živohošti, jenže teď nevím, jak je to s těmi okresy. Ale mám to tam až od května, tak snad se to do té doby uklidní,“ doufá Jakub Prachař.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.