Taclík jako Hrošík. Laurinová surikata. V jakém zvířeti se vidí herci seriálu ZOO? To vás pobaví!

ZOO - Herci jako zvířata

V zoologické zahradě ve Dvoře Králové se právě natáčí nový seriál televize Prima - ZOO. My jsme se proto zeptali herců, k jakému zvířeti by se přirovnali. Koho tipujete na opici, surikatu nebo lososa?

Velký seriál ZOO, který bude mít premiéru již ve čtvrtek 13. ledna na Primě, se natáčí v exotickém prostředí zoologické zahrady. Nabízí se proto otázka na herce: K jakému zvířeti byste se přirovnali?

Sabina Laurinová jako surikata, Bilina je losos

Nejbizardnější odpověď měl zaručeně Šimon Bilina, který v seriálu hraje ošetřovatele hadů. „V indiánském znamení jsem losos, takže asi k němu,“ směje se herec. Sabina Laurinová se dle svých slov naopak vidí na surikatu, jelikož stále pozoruje, kde se co děje. Nejvíc konkrétní byl ale David Gránský. „Přirovnal bych se k opici. Co se týče fyziologie, nějakého mentálního zaostání i toho šaškovství, tak tam bychom si asi rozuměli.“

Herci se sice viděli různorodě, ale nakonec to přece jenom vyhrál hrošík. K tomu se přirovnala Lucie Polišenská a Marek Taclík, kterého v archivu iPrima můžete vidět také v české komedii Bábovky. Daleko od kolegů nebyla ani Veronika Freimanová. „Teď bych si přála být lenochodem. A pokud často usíná, tak teď bych spala,“ dodala s pobavením herečka. Není se co divit – natáčení je sice krásné, ale náročné. A na jaké zvířátko se vidíte vy?


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.