zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Eva Burešová, Míša Pecháčková i Sabina Laurinová hvězdami nového seriálu ze ZOO

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Karolína Oehmová , Vydáno: 10.09.2021
Padla první klapka nového rodinného seriálu televize Prima, který nese pracovní název ZOO. Příběh vypráví osud hlavní hrdinky Sidonie Anny Novotné, která se rozhodla vzdát rodinného dědictví a vyrazit tvrdě za svým snem. Můžete se těšit na hvězdné obsazení a atraktivní prostředí, které dlouhá léta v televizi nebylo. V hlavních rolích oblíbení čeští herci!

reklama

V hlavní roli chystané seriálové novinky se představí talentovaná herečka Michaela Pecháčková, která se jako Sid rozhodne, že nebude studovat na prestižní škole v LA a začne pracovat jako ošetřovatelka v zoo.

Není to ale tak jednoduché, jak se zdá. Její movitá rodina o rozhodnutí tvrdohlavé dcerky nemá ani tušení a myslí si, že Sid studuje v Americe. „Je to milá a hlavně cílevědomá holka, což máme společné,“ popisuje svoji postavu Michaela Pecháčková. Kromě toho také obě milují zvířata a ta na natáčení rozhodně nechybějí. Seriál totiž zatím vzniká převážně v zoologické zahradě ve Dvoře Králové. „Už jsme s pár zvířaty točili, třeba se slony nebo jsem krmila žirafu a bylo to něco nádherného,“ dodává herečka.

Po boku Michaely Pecháčkové se v další hlavní roli objeví Eva Burešová, která roli v seriálu Slunečná vymění za postavu kamarádky Sid – Viktorii Janečkovou.

Co spojuje Sabinu Laurinovou a Janu Švandovou

V seriálové novince se divák může těšit na celou rodinu Novotných, kterou nepochybně vede babička Sidonie Novotná v podání Jany Švandové. Ta se svým mužem založila sklárnu, která je úspěšná a vydělává celé rodině hodně peněz. Sidonie doufá, že rodinný klenot převezme její vnučka Sid...

Míša Pecháčková alias Sid.
Autor: FTV Prima Míša Pecháčková alias Sid.

Po boku Jany Švandové se po osmi letech objeví Sabina Laurinová, kterou si diváci televize Prima zamilovali v roli vrchní sestry Mery v seriálech Sestřičky a Modrý kód. Tentokrát se herečka představí jako Alice Novotná, matka Sid. „Alice se přivdala do bohaté rodiny, má dvě pubertální děti – Sid a Edu. Je to sice milující matka, ale náročná,“ popisuje svoji postavu Laurinová, která zároveň hraje manželku Marka Taclíka alias Eduarda. „Je to majetný člověk, jehož dcera studuje v zahraničí, alespoň si to tedy myslí,“ prozrazuje na závěr Taclík.

Padla první klapka nového rodinného seriálu televize Prima, který nese pracovní název ZOO.
Autor: FTV Prima Padla první klapka nového rodinného seriálu televize Prima, který nese pracovní název ZOO.

Dále se v seriálu objeví herci David Gránský, Pavla Tomicová, Štěpán Benoni, Roman Štabrňák, Robert Urban, Šimon Bilina, Vanda Hybnerová, Tereza Brodská a spousta dalších. O uvedení seriálu na televizní obrazovky vás budeme včas informovat! 

reklama

Související témata: ZOO , FTV Prima , první klapka , Nový seriál televize Prima , seriál ZOO , Sabina Laurinová , Eva Burešová , Míša Pecháčková , Jana Švandová , David Gránský , pavla tomicová , Štěpán Benoni , Roman Štabrňák , Robert Urban , Šimon Bilina , Vanda Hybnerová , Tereza Brodská , rodinný serál , herci seriálu ZOO

reklama

Přečtěte si také

reklama