Eva Burešová, Míša Pecháčková i Sabina Laurinová hvězdami nového seriálu ze ZOO

První klapka nového seriálu - ZOO

Padla první klapka nového rodinného seriálu televize Prima, který nese pracovní název ZOO. Příběh vypráví osud hlavní hrdinky Sidonie Anny Novotné, která se rozhodla vzdát rodinného dědictví a vyrazit tvrdě za svým snem. Můžete se těšit na hvězdné obsazení a atraktivní prostředí, které dlouhá léta v televizi nebylo. V hlavních rolích oblíbení čeští herci!

V hlavní roli chystané seriálové novinky se představí talentovaná herečka Michaela Pecháčková, která se jako Sid rozhodne, že nebude studovat na prestižní škole v LA a začne pracovat jako ošetřovatelka v zoo.

Není to ale tak jednoduché, jak se zdá. Její movitá rodina o rozhodnutí tvrdohlavé dcerky nemá ani tušení a myslí si, že Sid studuje v Americe. „Je to milá a hlavně cílevědomá holka, což máme společné,“ popisuje svoji postavu Michaela Pecháčková. Kromě toho také obě milují zvířata a ta na natáčení rozhodně nechybějí. Seriál totiž zatím vzniká převážně v zoologické zahradě ve Dvoře Králové. „Už jsme s pár zvířaty točili, třeba se slony nebo jsem krmila žirafu a bylo to něco nádherného,“ dodává herečka.

Po boku Michaely Pecháčkové se v další hlavní roli objeví Eva Burešová, která roli v seriálu Slunečná vymění za postavu kamarádky Sid – Viktorii Janečkovou.

Co spojuje Sabinu Laurinovou a Janu Švandovou

V seriálové novince se divák může těšit na celou rodinu Novotných, kterou nepochybně vede babička Sidonie Novotná v podání Jany Švandové. Ta se svým mužem založila sklárnu, která je úspěšná a vydělává celé rodině hodně peněz. Sidonie doufá, že rodinný klenot převezme její vnučka Sid...

Po boku Jany Švandové se po osmi letech objeví Sabina Laurinová, kterou si diváci televize Prima zamilovali v roli vrchní sestry Mery v seriálech Sestřičky a Modrý kód. Tentokrát se herečka představí jako Alice Novotná, matka Sid. „Alice se přivdala do bohaté rodiny, má dvě pubertální děti – Sid a Edu. Je to sice milující matka, ale náročná,“ popisuje svoji postavu Laurinová, která zároveň hraje manželku Marka Taclíka alias Eduarda. „Je to majetný člověk, jehož dcera studuje v zahraničí, alespoň si to tedy myslí,“ prozrazuje na závěr Taclík.

Dále se v seriálu objeví herci David Gránský, Pavla Tomicová, Štěpán Benoni, Roman Štabrňák, Robert Urban, Šimon Bilina, Vanda Hybnerová, Tereza Brodská a spousta dalších. O uvedení seriálu na televizní obrazovky vás budeme včas informovat!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.