Celebrity

14. května 2021 05:25

Zuzana Schneidewind

Hvězda Slunečné Pavla Tomicová rozesmála celé Česko i sebe. Čím?

Máme rádi Česko X (2) - Pavla Tomicová se směje svému umění

Oblíbená herečka Pavla Tomicová opět nezklamala a ukázala, že je pro každou srandu. Během natáčení show Máme rádi Česko se dokonce obětovala za tým. Podívejte se na její výstup v exkluzivní ukázce.

V dalším premiérovém dílu show Máme rádi Česko v týmu Vojty Kotka stanou Jakub Kohák, herečka Jitka Schneiderová a zpěvačka Dasha. Proti nim se postaví po boku kapitána Jakuba Prachaře tanečník Marek Dědík, herec Marek Taclík a herečka Pavla Tomicová, kterou diváci Primy dobře znají jako Álu ze seriálu Slunečná. Právě ta bude všechny v sále, ale nakonec i samu sebe bavit zejména při kreslení na skleněnou tabuli.

Ačkoliv Pavla Tomicová dle svých slov výtvarným talentem neoplývá, vysvětluje volbu svého týmu jednoduše: „Ono se nikomu nechce. Já jsem jediná, která je částečně svolná.“ S těmito slovy odvážně nastoupí k plnění úkolu.

Kolegové z týmu si Pavlu Tomicovou předcházeli

U tabule se můžete těšit také na zoufalství Jakuba Koháka, který je nešťastný z nepochopení svých spoluhráčů, nebo na dokonale přesný odhad Marka Taclíka o množství pivovarů v České republice.

Nezapomeňte sledovat další díl show Máme rádi Česko tento pátek od 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.