zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Igor Chmela: S manželkou jsme se rozešli. Vydržela to čtrnáct dní

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 08.10.2021
Začátky vztahu herce a komika Igora Chmely s Janou Janěkovou byly jako z románu. Bolestivých momentů bylo více než dost, láska ale byla vždy silnější. Proč se pár rozešel na začátku třaskavého vztahu?

reklama

Igor Chmela a Jana Janěková patří mezi herce, kteří si užívají takzvané herecké manželství. Často se potkávají i na prknech, která znamenají svět. Jedno představení dokonce zapříčinilo i to, že se do sebe zamilovali.

 „Poprvé jsme se potkali při představení Nože a růže v Divadle Na zábradlí. Byla jsem tam jediná žena mezi pěti muži. Potkali jsme se tam nejen v roli, ale i lidsky,“ zavzpomínala Janěková. „A pak na baru, a i v šatně,“ doplnil svou současnou ženu Chmela. „V mojí šatně. Tam zahřměl vesmír a bylo to,“ prozradila Janěková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Igor Chmela a Jana Janěková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Igor Chmela a Jana Janěková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Romantický rozchod měl ukázat, zda k sobě herci opravdu patří

Začátek jejich vztahu byl protkán bolestí několika lidí. „Já jsem byla vdaná a on ženatý, v tom to bylo problematické. Vůbec to nebylo romantické, naopak to bylo bolestivé a náročné. Vážně jsme si řekli, že se na rok rozejdeme a za rok se na stejném místě sejdeme a řekneme si, jestli tam ta láska je. To dodneška nechápu,“ vzpomíná herečka na plán, který nevyšel. „Já jsem to chtěl romanticky vydržet rok, ona to vydržela čtrnáct dní,“ vysvětlil Chmela. „Nevydržela jsem to, navíc nás osud dával pořád dohromady, že nás stále obsazoval spolu. A Robert Sedláček nás obsadil do filmu Pravidla lži, kde to vzniklo,“ doplnila Janěková.

Manželé Jana Janěková a Igor Chmela v divadelní hře Tři verze života
Autor: profimedia Manželé Jana Janěková a Igor Chmela v divadelní hře Tři verze života

Igor Chmela zlomil manželce nos

To však nebyla jediná překážka, ve které manželé museli obstát. Bolest totiž nestála jen na začátku jejich vztahu, ale i v jeho průběhu. Po patnácti letech soužití Janěkové Chmela zlomil nos. Dlužno dodat, že skutečně nechtěně a nikoli doma, ale na jevišti. „Při jedné scéně jsme zkoušeli situaci, kdy se na mě Jana opilá sápe. Já jsem jí měl chuť říct, aby to nedělala, ale polkl jsem to. Nicméně já jsem tu nevyřčenou poznámku dodržoval, ale ona to nevěděla. Ona se po mně sápala, já se od ní odtahoval, upadl jsem a ohnal jsem se loktem. Ozval se nepříjemný zvuk, v tu chvíli jsem věděl, že je zle,“ vzpomíná Chmela. V nemocnici herečce nos srovnali tak, že by jí zlomeninu nosu nikdo nehádal.

Martin a Martina Preissovi v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Martin Preiss: Rodiče manželku hned nepřijali. Tvrdili, že nemyslím mozkem

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , FTV Prima , Igor Chmela , 7 pádů Honzy Dědka

reklama

Přečtěte si také

reklama