Celebrity

8. října 2021 05:50

Petra Kloidová

Igor Chmela: S manželkou jsme se rozešli. Vydržela to čtrnáct dní

Igor Chmela a Jana Janěková v 7 pádech Honzy Dědka

Začátky vztahu herce a komika Igora Chmely s Janou Janěkovou byly jako z románu. Bolestivých momentů bylo více než dost, láska ale byla vždy silnější. Proč se pár rozešel na začátku třaskavého vztahu?

Igor Chmela a Jana Janěková patří mezi herce, kteří si užívají takzvané herecké manželství. Často se potkávají i na prknech, která znamenají svět. Jedno představení dokonce zapříčinilo i to, že se do sebe zamilovali.

„Poprvé jsme se potkali při představení Nože a růže v Divadle Na zábradlí. Byla jsem tam jediná žena mezi pěti muži. Potkali jsme se tam nejen v roli, ale i lidsky,“ zavzpomínala Janěková. „A pak na baru, a i v šatně,“ doplnil svou současnou ženu Chmela. „V mojí šatně. Tam zahřměl vesmír a bylo to,“ prozradila Janěková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Romantický rozchod měl ukázat, zda k sobě herci opravdu patří

Začátek jejich vztahu byl protkán bolestí několika lidí. „Já jsem byla vdaná a on ženatý, v tom to bylo problematické. Vůbec to nebylo romantické, naopak to bylo bolestivé a náročné. Vážně jsme si řekli, že se na rok rozejdeme a za rok se na stejném místě sejdeme a řekneme si, jestli tam ta láska je. To dodneška nechápu,“ vzpomíná herečka na plán, který nevyšel. „Já jsem to chtěl romanticky vydržet rok, ona to vydržela čtrnáct dní,“ vysvětlil Chmela. „Nevydržela jsem to, navíc nás osud dával pořád dohromady, že nás stále obsazoval spolu. A Robert Sedláček nás obsadil do filmu Pravidla lži, kde to vzniklo,“ doplnila Janěková.

Igor Chmela zlomil manželce nos

To však nebyla jediná překážka, ve které manželé museli obstát. Bolest totiž nestála jen na začátku jejich vztahu, ale i v jeho průběhu. Po patnácti letech soužití Janěkové Chmela zlomil nos. Dlužno dodat, že skutečně nechtěně a nikoli doma, ale na jevišti. „Při jedné scéně jsme zkoušeli situaci, kdy se na mě Jana opilá sápe. Já jsem jí měl chuť říct, aby to nedělala, ale polkl jsem to. Nicméně já jsem tu nevyřčenou poznámku dodržoval, ale ona to nevěděla. Ona se po mně sápala, já se od ní odtahoval, upadl jsem a ohnal jsem se loktem. Ozval se nepříjemný zvuk, v tu chvíli jsem věděl, že je zle,“ vzpomíná Chmela. V nemocnici herečce nos srovnali tak, že by jí zlomeninu nosu nikdo nehádal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.