Celebrity

27. října 2021 05:31

Libor Bouček prozradil, čím chtěl být v dětství. Kdo nově posílí soutěž Inkognito?

Inkognito: Libor Bouček a nová sestava panelistů

Na světě existuje více než padesát tisíc profesí. A profese je právě to, co hádají celebrity v pořadu Inkognito, který běží každý čtvrtek večer na Primě. Moderátor a scenárista Libor Bouček prozradil, jaké povolání chtěl dělat jako malý kluk. A představil i novou sestavu, na kterou se můžete těšit.

Každý čtvrtek večer se po premiérové epizodě Slunečné nese na Primě v duchu zábavy – a hádání lidských profesí, v němž excelují v show Inkognito čtyři známí panelisté Jakub Prachař, Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová a Miloš Pokorný. Nyní bude sestava hádajících obohacena o dvě exkluzivní jména – Martu Jandovou a Richarda Genzera.

Diváci již vědí, že od pořadu mohou očekávat čistokrevnou zábavu, a tak se pořad těší vysoké sledovanosti. A o co v soutěži jde? Čtveřice známých panelistů se snaží uhodnout povolání třech pozvaných hostů. A o humor opravdu není nouze!

A jelikož se celá show točí okolo povolání, logicky musela padnout otázka: Čím chtěl být Libor Bouček jako malý kluk? „Nejdřív jsem chtěl být řidičem autobusu a později strojvedoucím. Kvůli tomu jsem se dokonce naučil jízdní řády – nejprve pražské MHD, což nebylo tak složité, protože v čase mého dětství jezdily dvě nebo tři trasy metra, a pak tramvají a autobusů. Následně jsem se pustil do jízdních řádů vlakových, a to už bylo výrazně těžší…“ prozradil moderátor.

Podívejte se na Martu za panelem už teď v exkluzivní ukázce ze čtvrtečního Inkognita:

Jak v Inkognito pracuje Libor Bouček?

Libor Bouček také dohlíží na plynulý a zábavný chod pořadu. A stojí také za výběrem hostů. „Mám tabulku, do které si zapisuji různé profese, které mně vytanou na mysli. Tyto návrhy pak konzultuji se svými spolupracovníky a následně hledáme vhodné lidi, kteří tato povolání vykonávají,“ upřesňuje Libor Bouček, jakým způsobem jsou profese do pořadu vybírány. „Na začátku je tedy určitá vize povolání, na které nebude úplně snadné přijít. Chci, aby si s tím museli dát hádající práci, ale zároveň aby to bylo uhodnutelné,“ dodává.

Tým panelistů zůstává i nadále čtyřčlenný, uvedená jména se v něm budou v jednotlivých dílech střídat. S Martu Jandovou se diváci setkají již 28. října, Richard Genzer se na obrazovce objeví poprvé 11. listopadu.

Sledujte Inkognito každý čtvrtek ve 21:35 na Primě!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.