Celebrity

9. listopadu 2021 06:00

Kateřina Marie Fialová promluvila o natáčení intimních scén. Proč si nechala zmenšit prsa?

Kateřina M. Fialová: O zmenšení prsou a intimních scénách s Romanem Vojtkem

30+ Otázek pro Kateřinu Marii Fialovou alias Táňu ze seriálu Hvězdy nad hlavou přinese plno zajímavých, mnohdy až pikantních informací, třeba o její spolupráci s hereckým partnerem Romanem Vojtkem. Kateřina prozradila, kdo je její herecký vzor a jakou roli by nejradši dostala. Svěřila se i s tím, proč si nechala ve dvaadvaceti letech zmenšit prsa.

Talentovaná Kateřina Marie Fialová nyní září jako krásná, leč trochu naivní Táňa Prokešová každé pondělí večer v seriálu Hvězdy nad hlavou. Je si se svojí seriálovou postavou, která je zároveň rázná i romantička, podobná? „Máme hodně společného,“ odpovídá s úsměvem s tím, že společné mají i to, že si jak Kateřina, tak Táňa přivydělávaly v hospodě točením a roznášením piva.

Intimní scény v seriálu Hvězdy nad hlavou

Kateřina Marie Fialová přivítala natáčecí tým z pořadu 30+ Otázek přímo u sebe doma. Tam se pochlubila hned dvěma svými mazlíčky, dvounohým a čtyřnohým. Čtyřnohého miláčka reprezentuje fenka Faidra, dvounohého Kateřinin tajemný přítel, před nímž se nechtěla zrovna rozpovídat o natáčení intimních scén s kolegou Romanem Vojtkem. Nakonec ale přece jen něco prozradila…

„Jasně, že to bylo příjemné. Když se na intimní věci dívá pět až deset lidí, je to zpočátku zvláštní, potom jsme si to ale začali užívat,“ vysvětlila a pak se v přítomnosti svého partnera včas zarazila.

Kdo je profesním vzorem mladé herečky? Proč má dvě křestní jména a proč si nechala ve 22 letech zmenšit prsa? To vše se dozvíte v dalším videu ze série 30+ Otázek.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.