Celebrity

12. května 2021 13:00

Petra Kloidová

Iva Kubelková: Moje dcera se nevrhla do modelingu, on se vrhl na ni

Krásná a chytrá moderátorka Iva Kubelková je matkou dvou dcer. Starší Natálie momentálně opatrně zkouší modeling, ale životní dráhu v něm úplně nevidí. V rozhovoru jsme si povídaly s Ivou a její šestnáctiletou dcerou o sociálních sítích, hranicích nahoty v modelingu, ale také o jejich vzájemném vztahu.

  • Vaše dcera Natálie se nedávno vrhla do modelingu. Dávala jste jí nějaké rady?

Iva Kubelková: „Ona se do modelingu nevrhla, on se vrhl na ni (směje se). Do modelingu se nemůže člověk vrhnout, když nepřicházejí nabídky nebo možnosti. Takže po společné konzultaci si dcera vybírá věci, které jí mohou v jejím věku udělat radost, že si něco přivydělá a získá nějakou zkušenost.

  • Nastavily jste si nějaká pravidla? Natálie je mladá a modeling je také často o odhalování…

Natálie Jirásková: Vzhledem k mému věku musí být v odhalování meze, ale je to i pro můj vnitřní pocit. Nemám potřebu fotit odhalenější fotky. Ani mi taková nabídka nepřišla, protože všichni vědí, kolik mi je. Takže zatím není potřeba udávat striktní hranice a klást na ně velký důraz, ale určitě tam nějaké jsou.

  • Vaše maminka má široký záběr, hraje, zpívá, moderuje. V jakých šlépějích byste se chtěla vydat vy?

Natálie Jirásková: Ve svých (směje se). Podle toho, kam mě život zavede, co mě bude bavit, momentálně studuji jazykové gymnázium. Mamka je pro mě vzorem v hodně věcech, ale myslím si, že vlastní cestu si člověk musí najít sám.

  • Žít po boku dokonalé a slavné mámy může být pro dcery dost těžké. Vnímáte nějaké výhody a nevýhody toho, že máte za maminku Ivu Kubelkovou?

Natálie Jirásková: Já to neberu jako výhodu nebo nevýhodu. Mamka je moje mamka, neberu ji jako „tu“ Ivu Kubelkovou. Já s ní prostě vyrůstám jako její dcera. Tak k tomu přistupuji, podle mě tam není nic rozdílného od ostatních rodičů.

  • Tomu se mi skoro nechce věřit. Děti umí být někdy dost kruté, ať už ve škole, nebo na sociálních sítích. Nestalo se, že by vám to spolužáci dali nepěkně sežrat?

Natálie Jirásková: Samozřejmě, hodně negativní reakce si ale asi nepamatuji. Tyto věci absolutně přehlížím a nezabývám se tím. Obklopuji se lidmi, kteří takové věci zkrátka nedělají a nemají tu potřebu. Do žádného extrému to tedy ještě nezašlo.

  • Obě dvě jste hodně aktivní na sociálních sítích. Radíte si navzájem, jak je využívat?

Natálie Jirásková: Radila jsi mi někdy?

Iva Kubelková: Teď už ne, ale dříve samozřejmě ano. Myslím si, že to v dnešní době patří k základu rodičovské výchovy. Povídat si s dětmi o rizicích sociálních sítích. Třináctileté děti, které od tohoto věku mohou oficiálně a legálně vstoupit na sociální sítě, si podle mě nejsou úplně schopny uvědomit fakt, že to, co na Instagram jednou dají, tak na internetu bude celý život. A takové věci mohou kdykoliv a odkudkoliv vyplavat v momentě, kdy se to člověku nejméně hodí. To je věc, kterou se snažím dcerám klást neustále na srdce. Pokud tohle člověk má někde vzadu v hlavě, tak mám za to, že je na sociálních sítích zkrátka podvědomě opatrnější, a nad obsahem, který zveřejňuje, přemýšlí.

  • Natálie, litovala jste něčeho, co jste dala na sociální síť?

Natálie Jirásková: Já jsem tam asi nikdy nedala nic, čeho bych měla litovat. Nic si nevybavuji. Dávám si na to pozor. To je přesně to, co říkala mamka, měly jsme takové konverzace, takže si to uvědomuji a jsem opatrná.

  • Ivo, vy jste vydala velmi povedenou desku, máte už nějaké nové nápady a materiály na další?

Iva Kubelková: Teď je ta doba, co se muziky a vystupování týče, dost nešťastná. Takže já bych tu desku ráda ještě táhla, jelikož vyšla teprve před půl rokem, a pak na podzim spadla klec. Neměla jsem šanci ji s diváky sdílet naživo, na to se moc těším. Chtěla bych desku uchopit a sdílet s lidmi.

Natálii Jiráskovou s Ivou Kubelkovou můžete vidět dnes v Show Jana Krause ve 21:35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.