Celebrity

9. září 2021 05:24

Jakub Prachař má veselý, až směšný sex! Sledujte ukázku ze show Inkognito

Inkognito (2): Terapeutka

Ondřej Gregor Brzobohatý, Petra Nesvačilová, Miloš Pokorný a Jakub Prachař hádají ve čtvrteční show Inkognito nejrůznější profese i VIP hosty. Do studia tentokrát zavítá také Iva, která se živí jako sex terapeutka. Právě jí se Prachař svěří se svým intimním životem. Podívejte se na to v exkluzivním videu!

Nikomu z hádajících se nicméně její povolání nepodařilo uhádnout. Zmátla je totiž její odpověď na otázku, zda se při práci nasměje. Odpověděla, že nenasměje.

Když vyčerpali možný počet otázek a Libor Bouček profesi prozradil, Ondřej Gregor Brzobohatý hned reagoval: „Co je na tom smutnýho? Náhodou sex v podání pana Prachaře je velice veselej!“ A Jakub Prachař si s humorem sobě vlastním na svůj účet přisadil: „Veselej, až směšnej!“ Svým dílem do diskuse přispěl i Libor Bouček. „Je pravda, že když se nad tím člověk zamyslí, tak je to někdy vlastně taková krátká groteska.“

Co se řeší při terapii? Prozradí to Inkognito

Sex terapeutka Iva ve studiu prozradila, co lidé na sezeních nejčastěji řeší. „Něco jde, něco nejde, něco jde moc pomalu, něco moc rychle. Naše hlava se podílí na valné většině problémů.“ Liborovi a Jakubovi to připomnělo fotbal. „Musí se ti povést prvních pět minut, aspoň párkrát solidně přihrát a pak už to nějak dokopeš,“ smál se bývalý manžel Agáty Hanychové a nový přítel herečky Sary Sandevy.

Ve druhé epizodě diváci jako VIP hosta uvidí zpěvačku Věru Martinovou, která zazpívá svou nejnovější píseň Meritum.

Na show Inkognito se podívejte ve čtvrtek ve 21:35 na Primě!