zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakub Prachař nespí sám. Má imaginární přítelkyni, detailně ji popsal

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Žaneta Dernerová , Vydáno: 30.04.2021
Hned v úvodu pátečního dílu show Máme rádi Česko se moderátor Libor Bouček zeptá Jakuba Prachaře a Vojty Kotka na nejdivnější věci, které mají doma. Po chvilce zamyšlení přicházejí odpovědi a výčet podivností, které by asi nikoho nenapadly.

reklama

„Jakou nejdivnější českou věc máš doma, Vojto?“ zeptá se hned v úvodu pátečního dílu Máme rádi Česko moderátor Libor Bouček Vojty Kotka. „Ty brďo! Úplně nejdivnější…? Chtěl jsem říct přítelkyni, ale to bych už asi domů nesměl,“ uvažuje nahlas Vojta. „Ale ty jsi to řekl!“ oponuje mu Libor. „Ale to je na Šalomouna, to je jenom jako, že bych to řekl, ale vlastně jsem to neřekl,“ brání se se smíchem Vojta. Nakonec se dozvídáme, že nejdivnější věc, kterou má doma, je imitace ovce schovaná v krabičce s dírkami, která po otočení zabečí. Vojta také přiznal, že je jeho zálibou nosit ji s sebou na letiště. Při čekání ve frontě tak prý dodává ostatním pocit, že se Češi vracejí domů a berou si s sebou nějakou ovci. Navíc je to vlastně takový domácí mazlíček, který ani nic nesní.

Jakubova dokonalá imitace přítelkyně

Velmi netradiční a divnou věc vlastní i Kuba Prachař. „Já jsem dostal k Vánocům od mámy těhotenskej polštář,“ šokuje Prachař. „Já normálně měkkouše nerozbaluju. A tohle byl obrovskej měkkouš,“ popisuje Kuba svůj dárek a vyjmenovává výhody: „Roztáhneš to, můžeš se k tomu přivinout, můžeš se tím různě podkládat. A když to obejmeš, tak si nepřipadáš tak sám.“ „Je to vlastně imitace tý mojí přítelkyně,“ hodnotí Kubův výčet Vojta. „Je to v podstatě taková ovce, ale zvětšená a bez krabičky,“ reaguje pohotově Kuba.

Herec a moderátor Jakub Prachař.
Autor: Prima FTV Herec a moderátor Jakub Prachař.

I to je evoluce

Jedno nečekané přiznání má ale také Libor. I on je vlastníkem těhotenského polštáře. Inspirací mu nebyl nikdo jiný než právě Jakub. „Mně se s tímhle tím svěřil 25. prosince tady kolega Prachař a já jsem to už 27. také vyzkoušel. Musím říct, že je to strašně příjemný,“ nemůže si vynachválit netypickou vychytávku Libor. „Netušil jsem, když jsme začínali před těmi x lety, že budeme někdy řešit to, že muži využívají těhotenský polštář. Ale i to je evoluce,“ uzavírá téma bizarností Libor.

Máme rádi Česko sledujte v pátek ve 20:15 na Primě.

reklama

Související témata: Máme rádi Česko , Jakub Prachař , vojta kotek , přítelkyně , divné věci

reklama

Přečtěte si také

reklama