Celebrity

14. září 2021 12:30

redakce Prima Ženy

Jakub Štáfek: Chtěl jsem syna, ale za dceru jsem rád. Ještě bych si přál svatbu

Jakub Štáfek se usadil a bude se ženit, 7 pádů Honzy Dědka

Herec, producent a MMA zápasník, který se nikdy s ničím nemaže. Jakub Štáfek začínal v nekonečném seriálu, aby se z role hodného televizního synka mohl v osobním životě úplně vysvléct. Po několika propařených letech se usadil a stal se otcem, který do postele uléhá v deset večer. Co ho změnilo?

Herci se letos narodila Olívie a podle jeho slov ho naprosto změnila, i když přiznává, že si ve skrytu duše přál syna. „Jsem rád za dcerku, vážně. Prvoplánově chceš kluka, ale já si osobně myslím, že mě kluk do budoucna nečeká, já budu holčičkovej. Cítím, že mi budou zvonit šestnáctiletí dementi na dveře a já si budu rvát vlasy, že to mám za to všechno, co jsem ženským způsobil. Do té doby budu mít zbroják,“ uvažoval o budoucnosti Jakub Štáfek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Roky, kdy Štáfek jenom pařil, už jsou tak dávno pryč.

Dcera a bojové sporty změnily Štáfkovi život

„Byl jsem teď ve Varech, ráno jsem šel s kočárem po kolonádě a viděl jsem ty opičky, ty zrůdičky nad ránem. A říkal jsem si, že takhle jsem tam vypadal mnohokrát. Vůbec jsem jim nezáviděl. Ale neříkám, že někdy v budoucnu neupustím páru, nerad bych ze sebe dělal asketu,“ přiznal Štáfek, který svůj životní styl změnil ještě před narozením dcery tím, že začal s bojovými sporty. „K zápasení mě přivedl rozchod s holkou. Potřeboval jsem vymlátit agresi, přijít na jiné myšlenky, změnit životní styl, který byl od 20 do 26 párty life. Přestalo mě bavit chodit věčně věků na pivo a za holkama. Začal jsem trénovat, pak mi trénování nestačilo a chtěl jsem se měřit s jinými. Začalo mě to bavit a baví doteď. Dalo mi to disciplínu a řád. Chodím spát v deset, vstávám mezi šestou, sedmou, podle toho, jak dcera řekne,“ prozradil Jakub Štáfek.

Svatba bude

V rozhovoru s Honzou Dědkem dal Štáfek i závazný slib. „Mám plány jen na rok 2022: Film, svatbu, rekonstrukci. Uvidíme, jak to všechno půjde. Uvidíme, třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby to dopadlo,“ přiznal herec, kterého moderátor vyzval k závaznému slibu, že myšlenku na svatbu dotáhne v příštím roce do konce. Partnerku si Jakub Štáfek po delším vztahu s herečkou Monikou Timkovou nenašel v showbyznysu. Matka jeho dcery se jmenuje Dominika a pracuje jako vizážistka. Celý rozhovor sledujte dnes v 7 pádech Honzy Dědka ve 21:35 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.