zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakub Štáfek: Chtěl jsem syna, ale za dceru jsem rád. Ještě bych si přál svatbu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 14.09.2021
Herec, producent a MMA zápasník, který se nikdy s ničím nemaže. Jakub Štáfek začínal v nekonečném seriálu, aby se z role hodného televizního synka mohl v osobním životě úplně vysvléct. Po několika propařených letech se usadil a stal se otcem, který do postele uléhá v deset večer. Co ho změnilo?

reklama

Herci se letos narodila Olívie a podle jeho slov ho naprosto změnila, i když přiznává, že si ve skrytu duše přál syna. „Jsem rád za dcerku, vážně. Prvoplánově chceš kluka, ale já si osobně myslím, že mě kluk do budoucna nečeká, já budu holčičkovej. Cítím, že mi budou zvonit šestnáctiletí dementi na dveře a já si budu rvát vlasy, že to mám za to všechno, co jsem ženským způsobil. Do té doby budu mít zbroják,“ uvažoval o budoucnosti Jakub Štáfek v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. Roky, kdy Štáfek jenom pařil, už jsou tak dávno pryč.

Dcera a bojové sporty změnily Štáfkovi život

„Byl jsem teď ve Varech, ráno jsem šel s kočárem po kolonádě a viděl jsem ty opičky, ty zrůdičky nad ránem. A říkal jsem si, že takhle jsem tam vypadal mnohokrát. Vůbec jsem jim nezáviděl. Ale neříkám, že někdy v budoucnu neupustím páru, nerad bych ze sebe dělal asketu,“ přiznal Štáfek, který svůj životní styl změnil ještě před narozením dcery tím, že začal s bojovými sporty. „K zápasení mě přivedl rozchod s holkou. Potřeboval jsem vymlátit agresi, přijít na jiné myšlenky, změnit životní styl, který byl od 20 do 26 párty life. Přestalo mě bavit chodit věčně věků na pivo a za holkama. Začal jsem trénovat, pak mi trénování nestačilo a chtěl jsem se měřit s jinými. Začalo mě to bavit a baví doteď. Dalo mi to disciplínu a řád. Chodím spát v deset, vstávám mezi šestou, sedmou, podle toho, jak dcera řekne,“ prozradil Jakub Štáfek.

Jakub Štáfek s kočárkem ve Varech
Autor: profimedia Jakub Štáfek s kočárkem ve Varech

Svatba bude

V rozhovoru s Honzou Dědkem dal Štáfek i závazný slib. „Mám plány jen na rok 2022: Film, svatbu, rekonstrukci. Uvidíme, jak to všechno půjde. Uvidíme, třeba ta svatba nedopadne. Ale přál bych si, aby to dopadlo,“ přiznal herec, kterého moderátor vyzval k závaznému slibu, že myšlenku na svatbu dotáhne v příštím roce do konce. Partnerku si Jakub Štáfek po delším vztahu s herečkou Monikou Timkovou nenašel v showbyznysu. Matka jeho dcery se jmenuje Dominika a pracuje jako vizážistka. Celý rozhovor sledujte dnes v 7 pádech Honzy Dědka ve 21:35 na Primě.

Petra Hřebíčková s partnerem Matějem Dadákem

Petra Hřebíčková o těhotenství: Tvrdili, že nebudu mít děti. Pomohl až šaman

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , 7 pádů Honzy Dědka , Jakub Štáfek

reklama

Přečtěte si také

reklama