Celebrity

20. listopadu 2021 17:30

redakce Prima Ženy

Rybář Jakub Vágner se tajně oženil! Vzal si krásnou Němku

Rybář a cestovatel Jakub Vágner se oženil s přítelkyní, s kterou se potkal před rokem. Vágner v minulosti prožil dvouletý vztah s modelkou Eliškou Bučkovou.

Jakub Vágner si vzal další půvabnou brunetku a rybářku Claudii Darga. Deník Blesk informoval, že se veselka konala na lodi. Pár si řekl ano při plavbě na Vltavě s pohledem na stověžatou Prahu.

Nový vztah rybář po rozchodu s modelkou Eliškou Bučkovou započal po dvou letech. Rybář novou romanci potvrdil poprvé televiznímu pořadu Showtime. Vágner se následně v několika rozhovorech zmínil, že svou novou přítelkyni potkal na akci díky kamarádům. Krásná Claudie je Němka a stejně jako Jakub se věnuje rybaření. Podle rybářů patří Claudie Darga mezi jedny z nejkrásnějších kaprařek v evropských závodních týmech.

Vágner nedávno onemocněl

Jejich vztah praskl ve chvíli, kdy oba dva dali ve stejný den na Instagram fotografii jejich roční fenky. Pár se společně nikdy neprezentoval. V poslední době profesionální rybář neprožíval profesně dobré časy, vážně totiž onemocněl. Při svých pracovních cestách v Kongu dostal malárii. Během léčení zhubl deset kilogramů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.