Celebrity

20. listopadu 2021 17:30

redakce Prima Ženy

Rybář Jakub Vágner se tajně oženil! Vzal si krásnou Němku

Rybář a cestovatel Jakub Vágner se oženil s přítelkyní, s kterou se potkal před rokem. Vágner v minulosti prožil dvouletý vztah s modelkou Eliškou Bučkovou.

Jakub Vágner si vzal další půvabnou brunetku a rybářku Claudii Darga. Deník Blesk informoval, že se veselka konala na lodi. Pár si řekl ano při plavbě na Vltavě s pohledem na stověžatou Prahu.

Nový vztah rybář po rozchodu s modelkou Eliškou Bučkovou započal po dvou letech. Rybář novou romanci potvrdil poprvé televiznímu pořadu Showtime. Vágner se následně v několika rozhovorech zmínil, že svou novou přítelkyni potkal na akci díky kamarádům. Krásná Claudie je Němka a stejně jako Jakub se věnuje rybaření. Podle rybářů patří Claudie Darga mezi jedny z nejkrásnějších kaprařek v evropských závodních týmech.

Vágner nedávno onemocněl

Jejich vztah praskl ve chvíli, kdy oba dva dali ve stejný den na Instagram fotografii jejich roční fenky. Pár se společně nikdy neprezentoval. V poslední době profesionální rybář neprožíval profesně dobré časy, vážně totiž onemocněl. Při svých pracovních cestách v Kongu dostal malárii. Během léčení zhubl deset kilogramů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.