zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Herečka Táňa Pauhofová se tajně vdala! Ano řekla o deset let mladšímu muži

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Lenka Nováková , Vydáno: 11.11.2021
Krásná herečka ze Slovenska prožila několik vztahů, ale tento rok řekla konečně ano svému dlouholetému příteli. Jak to funguje v čerstvém manželství s o deset let mladším kolegou z divadla? A proč si o sobě Táňa Pauhofová překvapivě dlouhou dobu myslela, že se nikomu nemůže líbit?

reklama

Jedna z nejobsazovanějších československých hereček v osmatřiceti letech řekla ano dlouholetému příteli. Táňa Pauhofová není z těch, kteří by osobní prožitky jakkoliv ventilovali do bulváru, svatbu tedy před veřejností utajila. Jejím čerstvým manželem je o deset let mladší muzikant a zvukař. Osmadvacetiletý Jonatán Pastirčák oslnil slavnou herečku v roce 2018 ve Slovenském národním divadle.

Táňa Pauhofová s manželem
Autor: profimedia Táňa Pauhofová s manželem

Vařící a pečící manželka Táňa Pauhofová

„Manžel je muzikant, dělá elektronickou hudbu, hudbu k filmům i divadelním představením. Po představení přijdu domů kolem jedenácté, jdu vařit nebo vysávat nebo žehlím, peču. Líbí se mi na tom, že je okamžitě vidět výsledek,“ prozradila Honzovi Dědkovi v jeho talkshow 7 pádů. S manželským životem se tedy viditelně rychle sžila. Ačkoliv to není pro Táňu první vážný vztah, manželkou je poprvé. Před lety chodila osm let se slovenským idolem Tomášem Maštalírem. Maštalír byl starší než Pauhofová, další partneři herečky byli ale většinou mladší.

Táňa Pauhofová
Autor: profimedia Táňa Pauhofová

Pauhofová zásadně netelefonuje

Jak spolu s manželem ale komunikují, pokud má herečka zrovna pracovní povinnosti, je záhadou. Táňa Pauhofová často natáčí v Česku, problém ale je, že zásadně nezvedá telefony. „Nikdy nezvedám telefon. Potřebuju člověka vidět a cítit, abych se s ním mohla pobavit, přes telefon jsem nejistá. Vidím, že mi někdo volá, ale nezvednu. Pak se osobně velmi omlouvám, ale telefonovat nemůžu. Volám jen ve velmi krizových situacích. Ale nedovedu vést běžnou debatu po telefonu,“ šokovala v rozhovoru s Honzou Dědkem herečka, která se naposledy objevila v českém snímku Bábovky.

Táňa Pauhofová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Táňa Pauhofová v pořadu 7 pádů Honzy Dědka

Krásná zrzka jako ošklivé káčátko

Je až neuvěřitelné, že tato krásná žena má tak malé sebevědomí. Jak v jednom z prvních vystoupení v pořadu Show Jana Krause prozradila, byla vychovávaná jako kluk a nikdy se necítila krásná. Ve škole dokonce patřila mezi ošklivá káčátka. Takový pocit v ní zůstal až do dospělosti. „Samozřejmě, že mě potěší, když mi někdo řekne, že mi to sluší, ale neberu to bytostně. Díky tomu, že jsem většinu života prožila v jiném mentálním nastavení, tak mi hrozně dlouho trvalo, než jsem vůbec uvěřila, že se někomu líbím. Neuměla jsem se s tím vypořádat a myslela si, že si ze mě jenom dotyčný dělá legraci. Stejně tak mě nepoloží, když mi někdo řekne něco ošklivého,“ přiznala Táňa Pauhofová, která kdysi neměla touhu věnovat se umění, ale pokukovala po hodně morbidním oboru

Herečka Táňa Pauhofová

Kráska Táňa Pauhofová šokuje: Trpí komplexy kvůli svému vzhledu! Proč?

reklama

Související témata: 7 pádů Honzy Dědka , FTV Prima , Táňa Pauhofová , manžel , 7 pádů Honzy Dědka

reklama

Přečtěte si také

reklama