Celebrity

11. listopadu 2021 05:59

Petra Kloidová

Herečka Táňa Pauhofová se tajně vdala! Ano řekla o deset let mladšímu muži

7 pádů Honzy Dědka (28) - Pauhoufová o manželství

Krásná herečka ze Slovenska prožila několik vztahů, ale tento rok řekla konečně ano svému dlouholetému příteli. Jak to funguje v čerstvém manželství s o deset let mladším kolegou z divadla? A proč si o sobě Táňa Pauhofová překvapivě dlouhou dobu myslela, že se nikomu nemůže líbit?

Jedna z nejobsazovanějších československých hereček v osmatřiceti letech řekla ano dlouholetému příteli. Táňa Pauhofová není z těch, kteří by osobní prožitky jakkoliv ventilovali do bulváru, svatbu tedy před veřejností utajila. Jejím čerstvým manželem je o deset let mladší muzikant a zvukař. Osmadvacetiletý Jonatán Pastirčák oslnil slavnou herečku v roce 2018 ve Slovenském národním divadle.

Vařící a pečící manželka Táňa Pauhofová

„Manžel je muzikant, dělá elektronickou hudbu, hudbu k filmům i divadelním představením. Po představení přijdu domů kolem jedenácté, jdu vařit nebo vysávat nebo žehlím, peču. Líbí se mi na tom, že je okamžitě vidět výsledek,“ prozradila Honzovi Dědkovi v jeho talkshow 7 pádů. S manželským životem se tedy viditelně rychle sžila. Ačkoliv to není pro Táňu první vážný vztah, manželkou je poprvé. Před lety chodila osm let se slovenským idolem Tomášem Maštalírem. Maštalír byl starší než Pauhofová, další partneři herečky byli ale většinou mladší.

Pauhofová zásadně netelefonuje

Jak spolu s manželem ale komunikují, pokud má herečka zrovna pracovní povinnosti, je záhadou. Táňa Pauhofová často natáčí v Česku, problém ale je, že zásadně nezvedá telefony. „Nikdy nezvedám telefon. Potřebuju člověka vidět a cítit, abych se s ním mohla pobavit, přes telefon jsem nejistá. Vidím, že mi někdo volá, ale nezvednu. Pak se osobně velmi omlouvám, ale telefonovat nemůžu. Volám jen ve velmi krizových situacích. Ale nedovedu vést běžnou debatu po telefonu,“ šokovala v rozhovoru s Honzou Dědkem herečka, která se naposledy objevila v českém snímku Bábovky.

Krásná zrzka jako ošklivé káčátko

Je až neuvěřitelné, že tato krásná žena má tak malé sebevědomí. Jak v jednom z prvních vystoupení v pořadu Show Jana Krause prozradila, byla vychovávaná jako kluk a nikdy se necítila krásná. Ve škole dokonce patřila mezi ošklivá káčátka. Takový pocit v ní zůstal až do dospělosti. „Samozřejmě, že mě potěší, když mi někdo řekne, že mi to sluší, ale neberu to bytostně. Díky tomu, že jsem většinu života prožila v jiném mentálním nastavení, tak mi hrozně dlouho trvalo, než jsem vůbec uvěřila, že se někomu líbím. Neuměla jsem se s tím vypořádat a myslela si, že si ze mě jenom dotyčný dělá legraci. Stejně tak mě nepoloží, když mi někdo řekne něco ošklivého,“ přiznala Táňa Pauhofová, která kdysi neměla touhu věnovat se umění, ale pokukovala po hodně morbidním oboru.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.