zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kráska Táňa Pauhofová šokuje: Trpí komplexy kvůli svému vzhledu! Proč?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka, foto: Profimedia , Vydáno: 28.10.2021
Přestože je Táňa Pauhofová považována za jednu z nejatraktivnějších slovenských hereček, ona sama se za hezkou ženu nikdy nepovažovala. Naopak. Prožívala bezesné noci a trápila se tím, že je ošklivá. Když byla malá, spolužáci se ji dokonce kvůli vzhledu posmívali.

reklama

Herečka Táňa Pauhofová se v době mládí vnímala jako ošklivé káčátko. „Byla jsem skutečně velmi nepěkné dítě. Když se například volila miss ve třídě, tak mě ani nezahrnuli do toho úplně základního výběru. To byly takové znaky toho, že krása a půvab asi nebudou tím, v čem bych mohla konkurovat. Tak jsem se zaměřila víc na učení. Alespoň jsem nechtěla být hloupá. Kombinace blbá a škaredá, to už by bylo hodně nešťastné,“ svěřila se v rozhovoru pro týdeník 5plus2. 

Nebylo jí zrovna příjemné, když se jí spolužáci do očí posmívali za to, jak vypadá. Mívala z toho mindráky a těžce to nesla. Dodnes v sobě nosí pocit, že nepatří mezi atraktivní, domnívá se, že jí chybí sex appeal i charisma. „Já jsem ve své podstatě velmi škaredá. Úplně nenalíčená nikdy mezi lidi nechodím. Nevlastní zrovna rysy, že bych si mohla jen tak odskočit někam bez make upu. Tak to prostě je,“ pokrčila rameny.

Herečka Táňa Pauhofová
Autor: profimedia Herečka Táňa Pauhofová

Táňa Pauhofová vůbec nechápala, že se někomu může líbit

Že je nyní označována jako půvabná, přitažlivá, sexy herečka, jako satisfakci nebere. „Samozřejmě, že mě potěší, když mi někdo řekne, že mi to sluší, ale neberu to bytostně. Díky tomu, že jsem většinu života prožila v jiném mentálním nastavení, tak mi hrozně dlouho trvalo, než jsem vůbec uvěřila, že se někomu líbím. Neuměla jsem se s tím vypořádat a myslela si, že si ze mě jenom dotyčný dělá legraci. Stejně tak mě nepoloží, když mi někdo řekne něco ošklivého,“ přiznala Táňa Pauhofová, která si zahrála ve filmu Bábovky.

Ten nyní můžete zhlédnout na iPrima.cz za 59 Kč bez reklam. Snímek byl natočen podle knižního bestselleru spisovatelky Radky Třeštíkové. Dále si v něm zahrál například Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Marek Taclík, Jana Plodková, Lenka Vlasáková či Barbora Poláková.

Jana Plodková

Jana Plodková slaví 40: Proč se brání svatbě a dětem? S Václavem Neužilem byli milenci

Na natáčení má Táňa krásné vzpomínky. „Sešla se tam skvělá parta lidí, po celou dobu panovala příjemná atmosféra. S Ondřejem Vetchým jsem se poprvé střetla ve filmu Kruté radosti, kde mi hrál otce. No a po devatenácti letech jsme se krásně přepracovali na manželský pár. Vybudovali jsme si spolu velmi hezký vztah, který trvá dodnes. Mám ho ráda a velmi ho jako herce obdivuji. Je to komplikovaná, ale absolutně fascinující a vzácná bytost,“ uvedla herečka. Natáčelo se dva měsíce v Praze a týden až v dalekém, exotickém Thajsku. „Tam to bylo nejparádnější dobrodružství. Jen škoda, že to trvalo tak krátce. Ale o to víc to bylo intenzivnější,“ dodala Táňa.

Bára Poláková a Pavel Liška se rozešli

Pavel Liška a Bára Poláková tajili rozchod. Zpěvačka i tak touží po dalším dítěti

reklama

Související témata: Táňa Pauhofová , komedie Bábovky online , Bábovky , Jana Plodková , Barbora Poláková , komplex , krása

reklama

Přečtěte si také

reklama