Celebrity

28. října 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Kráska Táňa Pauhofová šokuje: Trpí komplexy kvůli svému vzhledu! Proč?

Film Bábovky online a bez reklam na iPrima.cz

Přestože je Táňa Pauhofová považována za jednu z nejatraktivnějších slovenských hereček, ona sama se za hezkou ženu nikdy nepovažovala. Naopak. Prožívala bezesné noci a trápila se tím, že je ošklivá. Když byla malá, spolužáci se ji dokonce kvůli vzhledu posmívali.

Herečka Táňa Pauhofová se v době mládí vnímala jako ošklivé káčátko. „Byla jsem skutečně velmi nepěkné dítě. Když se například volila miss ve třídě, tak mě ani nezahrnuli do toho úplně základního výběru. To byly takové znaky toho, že krása a půvab asi nebudou tím, v čem bych mohla konkurovat. Tak jsem se zaměřila víc na učení. Alespoň jsem nechtěla být hloupá. Kombinace blbá a škaredá, to už by bylo hodně nešťastné,“ svěřila se v rozhovoru pro týdeník 5plus2.

Nebylo jí zrovna příjemné, když se jí spolužáci do očí posmívali za to, jak vypadá. Mívala z toho mindráky a těžce to nesla. Dodnes v sobě nosí pocit, že nepatří mezi atraktivní, domnívá se, že jí chybí sex appeal i charisma. „Já jsem ve své podstatě velmi škaredá. Úplně nenalíčená nikdy mezi lidi nechodím. Nevlastní zrovna rysy, že bych si mohla jen tak odskočit někam bez make upu. Tak to prostě je,“ pokrčila rameny.

Táňa Pauhofová vůbec nechápala, že se někomu může líbit

Že je nyní označována jako půvabná, přitažlivá, sexy herečka, jako satisfakci nebere. „Samozřejmě, že mě potěší, když mi někdo řekne, že mi to sluší, ale neberu to bytostně. Díky tomu, že jsem většinu života prožila v jiném mentálním nastavení, tak mi hrozně dlouho trvalo, než jsem vůbec uvěřila, že se někomu líbím. Neuměla jsem se s tím vypořádat a myslela si, že si ze mě jenom dotyčný dělá legraci. Stejně tak mě nepoloží, když mi někdo řekne něco ošklivého,“ přiznala Táňa Pauhofová, která si zahrála ve filmu Bábovky.

Ten nyní můžete zhlédnout na iPrima.cz za 59 Kč bez reklam. Snímek byl natočen podle knižního bestselleru spisovatelky Radky Třeštíkové. Dále si v něm zahrál například Ondřej Vetchý, Jiří Langmajer, Marek Taclík, Jana Plodková, Lenka Vlasáková či Barbora Poláková.

Na natáčení má Táňa krásné vzpomínky. „Sešla se tam skvělá parta lidí, po celou dobu panovala příjemná atmosféra. S Ondřejem Vetchým jsem se poprvé střetla ve filmu Kruté radosti, kde mi hrál otce. No a po devatenácti letech jsme se krásně přepracovali na manželský pár. Vybudovali jsme si spolu velmi hezký vztah, který trvá dodnes. Mám ho ráda a velmi ho jako herce obdivuji. Je to komplikovaná, ale absolutně fascinující a vzácná bytost,“ uvedla herečka. Natáčelo se dva měsíce v Praze a týden až v dalekém, exotickém Thajsku. „Tam to bylo nejparádnější dobrodružství. Jen škoda, že to trvalo tak krátce. Ale o to víc to bylo intenzivnější,“ dodala Táňa.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.