Celebrity

10. srpna 2021 06:00

David Laštovka

Pavel Liška a Bára Poláková tajili rozchod. Zpěvačka i tak touží po dalším dítěti

Slavný herecký pár Bára Poláková a Pavel Liška nečekaně oznámil, že už netvoří pár. Rozchod tajili tři roky! Co za ním stojí? A jak si rozdělili péči o své dvě děti: pětiletou Ronju a čtyřletou Riku, které spolu mají? 

Pavel Liška a Bára Poláková berou rozchod jako svou osobní prohru. Proto nechtěli zprávu ventilovat na veřejnost. „Naše rodina a nejbližší okruh kamarádů to vědí, ale chápou křehkost situace, tak to nikam dál nezvonili. A my? My to vlastně dlouho neměli potřebu oznamovat oficiálně. Asi jsme si ten čas potřebovali nechat pro sebe, nejdřív tak nějak zesílit. Zpevnit se,“ prohlásila v rozhovoru pro magazín Reportér Bára Poláková.

Společné psychoterapie udržují vztah Lišky a Polákové na uzdě

Aby spolu mohli komunikovat a jejich vztah nepřešel do fáze nenávisti, dodnes navštěvují společně psychoterapie. „Přišly na řadu, když jsme se oba shodli na tom, že už bychom brzy mohli přetáhnout ten čas, kdy se dva lidi přestanou vnímat a respektovat, čímž bychom o sebe přišli definitivně. Už to u nás příliš často lítalo do červenejch,“ přiblížila herečka a zpěvačka. „U mě je to možná tím důležitější, že jsem měl zkušenost s rozvodem rodičů už jako dítě za bolševika. Těžko jsem to tenkrát nesl a o to hůř pak prožíval, když se stejná prohra před třinácti lety nevyhnula ani mně v prvním manželství. Bývá to najednou obrovskej náklad a zodpovědnost, když se problém netýká jen vás a když chcete, pokud možno, zůstat co nejplnohodnotnějšími rodiči,“ doplnil Pavel Liška.

Liška dal přednost koníčku před rodinou

Že to v jejich partnerském soužití skřípe, se poprvé ukázalo před čtyřmi lety. Přestože měl herec doma dvě malé děti, dal přednost koníčku před rodinou. Na tři měsíce vyrazil na dobrodružnou výpravu na motorkách po Střední Americe, z čehož následně vznikl cestovatelský dokument. Bára tak zůstala na všechno sama. Výčitky ho ale nijak netrápily, výlet byl pro něj splněný sen.

null

„Během výpravy se pokusíme minimalizovat civilizační vymoženosti 21. století. Budeme se spoléhat na vlastní intuici, rady a pomoc místních obyvatel. Navázat s nimi co nejužší kontakt, žít s nimi. Cesta prověří naše schopnosti přežití v cizím, kulturně vzdáleném světě, daleko od rodin. Slibujeme vám krev, pot a slzy. Doufáme, že to budou slzy radosti a smíchu. Naším cílem je být naprosto autentičtí, s čímž souvisí i forma natáčení,“ nastínil před cestou nadšeně Liška. Zda jeho elán tehdy sdílela i jeho partnerka, to už se nezmínil.

null

Koupená chalupa pouze jedním partnerem

Dalším signálem bylo, když si před dvěma lety Bára zakoupila luxusní chalupu s pozemkem o rozloze přes čtyři tisíce metrů čtverečních v Krkonoších. Liška na nemovitost nepřispěl ani korunu. Teď už se vysvětlilo, proč tomu tak bylo. Tenkrát už spolu netvořili pár a každý si řešil vlastní budoucnost.

Důvody rozchodu ani jeden z nich nezmínil. Stejně tak, zda už se v jejich životech objevil někdo nový. Poláková ovšem před rokem, kdy už s Liškou netvořila pár, v jednom z rozhovorů přiznala, že by si přála třetí dítě. Že by už někoho měla? Nejbližší měsíce a týdny napoví.

null

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.