zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Mateřská je ubíjející a monotónní, přiznává Duchoslav. Mohla přispět k jeho rozvodu?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Anna Lacinniková , Vydáno: 27.11.2021
S manželkou Klárou strávil herec Jan Antonín Duchoslav dlouhých šest let. V létě roku 2016 se rozvedli. Podle Duchoslava, který se proslavil rolí Vikyho Cabadaje ve filmu Sněženky a machři, k rozchodu mohla přispět právě mateřská dovolená, na které herec strávil pět let. „V některých ohledech byla kontraproduktivní,“ přiznal Duchoslav v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.

reklama

Že mateřská není žádná dovolená, ví z vlastní zkušenosti také herec Duchoslav. „Rozhodně to není žádná dovolená. Je to nesmírně ubíjející a monotónní proces,“ svěřil se moderátorce Radce Červinkové v pořadu Povídej.

Na čase, který strávil se svými dvěma syny Antonínem a Janem, však vidí i spoustu pozitiv. „Bylo to nádherné a úžasné. Podařilo se mi díky tomu vybudovat vřelé a úzké vztahy se svými syny, ale je to teda strašná práce. Každý by si to měl zkusit,“ doplnil herec.

Jan Antonín Duchoslav v pořadu Povídej na CNN Prima News promluvil i o rodičovské dovolené
Autor: CNN Prima News Jan Antonín Duchoslav v pořadu Povídej na CNN Prima News promluvil i o rodičovské dovolené

Jan Antonín Duchoslav: Že půjdu na mateřskou já bylo logické

Jít na mateřskou se Duchoslav před lety rozhodl z pragmatických důvodů. V té době neměl tolik pracovních závazků, naopak jeho nyní už exmanželka Klára Stibůrková pracovala jako právnička a vedla advokátní kancelář. „Život herce je stresující. Jistota toho, že uživí sám sebe a své blízké, tam totiž není. Je to velký tlak. Časem mě to začalo otravovat,“ přiznal.

O tom, kdo zůstane na mateřské, se dlouze radil se svou manželkou. „Rozebrali jsme to se ženou, řekli si, jaké jsou plusy a minusy. Že zůstanu na mateřské já, vyplynulo poměrně logicky a pragmaticky. Bylo to kvůli jistotě zabezpečení naší rodiny,“ popsal.

S Klárou byl v manželství šest let. V létě roku 2016 se rozvedli. Podle něj jeho mateřská vztahu moc nepřispěla. „V některých ohledech byla kontraproduktivní. Nicméně pro mou ženu to bylo docela pragmatické rozhodnutí,“ popsal Duchoslav s tím, že krizi po rozvodu nakonec se svou bývalou manželkou naštěstí zvládli.

Jan Antonín Duchoslav se v rozhovoru s Radkou Červinkovou v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS rozpovídal také o své filmové roli Vikyho Cabadaje nebo zkušenostech z vojny. Celý rozhovor najdete v úvodním videu.

Jan Antonín Duchoslav alias Viky Cabadaj v pořadu Povídej na CNN Prima News.

Jan Antonín Duchoslav: Z chvilkové slávy jsem se trochu zbláznil. Proč skončil ve vězení?

reklama

Související témata: Jan Antonín Duchoslav , Povídej , mateřská , rodičovská dovolená , rodičovství

reklama

Přečtěte si také

reklama