zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jana Bernášková prozradila, kolik měla partnerů. S manželem se dlouho pošťuchovali

Jana Bernášková s manželem
Autor: Teki Shine/ FTV Prima Jana Bernášková s manželem
Lenka Nováková , Vydáno: 14.06.2021
Krásná herečka Jana Bernášková si musela něco odtrpět, aby potkala toho pravého. Vystřídala třináct partnerů, aby narazila na svého budoucího muže. A ani jejich první setkání nebylo jako z hollywoodského filmu. Jiskru zažehlo šťouchnutí na Facebooku.

reklama

Nesympatie na první pohled

Pohledná herečka Jana Bernášková se v roce 2010 potkala se svým budoucím mužem, scenáristou Rudolfem Merknerem. Historek o jejich seznámení je ale více. „Máme několik verzí našeho seznámení. Já mám verzi, on má verzi. Seznámili jsme se na jednom večírku, kde nás chtěl seznámit pracovně Bisi Arichtev, ale byli jsme si strašně nesympatičtí,“ začala vyprávět Jana Bernášková v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. „Mně přišla unylá, divná, esoterická, měla na sobě takové batikované věci,“doplnil Rudolf.

Jana Bernášková se scénáristou Rudolfem Merknerem
Autor: profimedia Jana Bernášková se scénáristou Rudolfem Merknerem

Vztah začal na Facebooku vánočním šťouchnutím

Jak to tak u dnešních vztahů bývá, budoucí manželství herečky a scenáristy vzniklo na sociálních sítích. Rudolf si éterickou blondýnku přidal na Facebook. „Myslela jsem si, že je to fanoušek, odklikla jsem ho, a když jsem ho rozklikla, zjistila jsem, že to je ten scenárista z večírku. Nějaký čas jsme tam jenom tak byli. Mně to bylo takový trapný, že si chce asi povídat, že bych se měla snažit. A tam byla taková funkce ,šťouchnoutʽ, tak jsem ho šťouchla, šťouchl mě zpátky, takhle jsme se šťouchali asi dva měsíce, to bylo vzrušující. A on pak udělal fór a napsal mi zprávu „Toto je vánoční šťouch“ – a já jsem to otevřela 19. ledna, tak jsem mu napsala, že se omlouvám, že mu odepisuju tak pozdě, ale že jsem se sprchovala. To ho pobavilo,“ pokračuje ve vyprávění Jana.

Jana Bernášková se čtrnáctiletou dcerou Justýnou. S manželem má syna Theodora
Autor: profimedia Jana Bernášková se čtrnáctiletou dcerou Justýnou. S manželem má syna Theodora

Od vztahu ke knize o mužích

Slavný scenárista přiznává, že mu Jana Bernášková imponovala hlavně svou inteligencí a humorem. „My jsme se zamilovali přes text. Jana byla neuvěřitelně vtipná. Vydrželi jsme takhle opravdu dlouho, asi až do TÝTÝ. Vyhrál jsem ho a jel jsem na pořádný šťouch,“ řekl Merkner. Dvojice spolu začala chodit v roce 2010 a v roce 2012 se vzala. Líbánky proběhly v New Yorku. Pár spolu vychovává sedmiletého synka Theodora a čtrnáctiletou dceru Justýnu z předchozího vztahu Jany Bernáškové.

Humor Jana Bernášková prezentuje i ve své knize Jak přežít svého muže. „Je to o tom, kolik žena musí přežít partnerů, než najde toho pravého. Já jsem to jednou s kamarádkami počítala, já jsem měla třináct partnerů, ale moje kamarádka jich má 64. Holky to počítají, dělají si tabulky, jaký to s jakým bylo, kolik bylo pravých orgasmů, kolik hraných, kdy to byla láska, kdy jen sex. Někdy jen tak z nudy. Nemám na to excelové tabulky, píšu si to ručně,“ řekla Honzovi Dědkovi v 7 pádech.

Petra Hřebíčková s partnerem Matějem Dadákem

Petra Hřebíčková o těhotenství: Tvrdili, že nebudu mít děti. Pomohl až šaman

reklama

Související témata: Jana Bernášková , manžel , 7 pádů Honzy Dědka

reklama

Přečtěte si také

reklama