Celebrity

7. března 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Jaroslava Obermaierová: Po revoluci jsem dabovala porno, bylo za to dost peněz

Uživit se herectvím je občas těžké. A po revoluci to prý byla pro umělce velká bída, vzpomíná herečka Jaroslava Obermaierová. Proto kývla na nabídku dabovat filmy pro dospělé. I když jí to bylo, jak sama říká, hodně protivné. „Nechápu, jak se na to někdo může dívat,“ směje se. A kolik za dabování takových scén tehdy dostala?

Jaroslava Obermaierová zavzpomínala na své slavné milence i na dabování filmů pro dospělé. „Po revoluci byla velká bída pro umělce, divadlo se rozprášilo a nic se nedělo. Za dabing těchhle filmů bylo 5 tisíc korun, a to bylo hodně. Myslela jsem si, že to nepřežiju, bylo to nejenom blbý, ale i ty lidi byli oškliví. Ale za těch 5 tisíc jsem to vydržela,“ překvapila vyprávěním Obermaierová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

A jak takové dabování probíhalo? „Hodně se tam funělo. Někdo mi říkal, že je to pořád jeden z nejvíce lukrativních oborů, ale já neumím pochopit, kdo se na to může dívat. Nikdy jsem to neviděla, jen při té práci, a bylo mi to protivný,“ přiznala s úsměvem známá herečka.

Podívejte se na ukázku z rozhovoru s Jaroslavou Obermaierovou:

V 7 pádech zavzpomínala i na natáčení filmu Souhvězdí panny a prozradila, kolik zinkasovala za natáčení nejodvážnější scény své kariéry. „To mi bylo asi jedenadvacet let. Na tu dobu to byl odvážný film, myslím, že byl zakázaný, nevím, jestli kvůli té milostné scéně. Měla jsem 160 korun za natáčecí den, ale za tenhle den jsem měla příplatek 400 korun,“ přiznala herečka, která si střihla postelovou scénu s hercem Josefem Čápem.

Postelová scéna s první láskou

Točit intimní scénu pro ni nebylo tak složité: „My jsme spolu s Pepíkem Čápem chodili, byli jsme první láska, režisér se to domákl a obsadil nás s tím, že se asi nebudeme tak stydět. Ale nebylo to příjemný, protože já jsem se mezitím zamilovala do kameramana. Tak jsem pořád koukala za tu kameru,“ přiznává po letech herečka.

Jaroslava Obermaierová zavzpomínala také na partnera, herce Michala Pavlatu. Ten prý říkal, že s ní byl pět let, ale ona s ním jen tři roky. „Byli jsme mladí. A člověk, když je mladý, tak chce poznat všechny polohy světa. Byla jsem hloupá, že jsem si ho nevzala, byl by na mě hodný. Ale já jsem se nechtěla vdávat,“ zavzpomínala herečka. Sám Pavlata prý o ní říkal, že byla tak krásná, že nebyla pro jednoho muže.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.