zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jaroslava Obermaierová: Po revoluci jsem dabovala porno, bylo za to dost peněz

Herečka Jaroslava Obermaierová
Autor: profimedia Herečka Jaroslava Obermaierová
Gabriela Kolinová , Vydáno: 07.03.2021
Uživit se herectvím je občas těžké. A po revoluci to prý byla pro umělce velká bída, vzpomíná herečka Jaroslava Obermaierová. Proto kývla na nabídku dabovat filmy pro dospělé. I když jí to bylo, jak sama říká, hodně protivné. „Nechápu, jak se na to někdo může dívat,“ směje se. A kolik za dabování takových scén tehdy dostala?

reklama

Jaroslava Obermaierová zavzpomínala na své slavné milence i na dabování filmů pro dospělé. „Po revoluci byla velká bída pro umělce, divadlo se rozprášilo a nic se nedělo. Za dabing těchhle filmů bylo 5 tisíc korun, a to bylo hodně. Myslela jsem si, že to nepřežiju, bylo to nejenom blbý, ale i ty lidi byli oškliví. Ale za těch 5 tisíc jsem to vydržela,“ překvapila vyprávěním Obermaierová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka. 

A jak takové dabování probíhalo? „Hodně se tam funělo. Někdo mi říkal, že je to pořád jeden z nejvíce lukrativních oborů, ale já neumím pochopit, kdo se na to může dívat. Nikdy jsem to neviděla, jen při té práci, a bylo mi to protivný,“ přiznala s úsměvem známá herečka. 

Podívejte se na ukázku z rozhovoru s Jaroslavou Obermaierovou:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

7 pádů Honzy Dědka (1): Jaroslava Obermaierová

V 7 pádech zavzpomínala i na natáčení filmu Souhvězdí panny a prozradila, kolik zinkasovala za natáčení nejodvážnější scény své kariéry. „To mi bylo asi jedenadvacet let. Na tu dobu to byl odvážný film, myslím, že byl zakázaný, nevím, jestli kvůli té milostné scéně. Měla jsem 160 korun za natáčecí den, ale za tenhle den jsem měla příplatek 400 korun,“ přiznala herečka, která si střihla postelovou scénu s hercem Josefem Čápem.

Postelová scéna s první láskou

Točit intimní scénu pro ni nebylo tak složité: „My jsme spolu s Pepíkem Čápem chodili, byli jsme první láska, režisér se to domákl a obsadil nás s tím, že se asi nebudeme tak stydět. Ale nebylo to příjemný, protože já jsem se mezitím zamilovala do kameramana. Tak jsem pořád koukala za tu kameru,“ přiznává po letech herečka.

Jaroslava Obermaierová zavzpomínala také na partnera, herce Michala Pavlatu. Ten prý říkal, že s ní byl pět let, ale ona s ním jen tři roky. „Byli jsme mladí. A člověk, když je mladý, tak chce poznat všechny polohy světa. Byla jsem hloupá, že jsem si ho nevzala, byl by na mě hodný. Ale já jsem se nechtěla vdávat,“ zavzpomínala herečka. Sám Pavlata prý o ní říkal, že byla tak krásná, že nebyla pro jednoho muže.

Ivana Korolová

Ivana Korolová: Líza Simpsonová je přechytralá. Dcera by mohla být stejně svědomitá

reklama

Související témata: Jaroslava Obermaierová , český dabing , česká herečka , Michal Pavlata , 7 pádů Honzy Dědka

reklama

Přečtěte si také

reklama