Celebrity

9. června 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Jenovéfa Boková: Nejsem holka na vdavky. Čím naštvala rodinu svého partnera?

Talentovaná herečka a houslistka Jenovéfa Boková už má na svém kontě Českého lva za nejlepší herečku v hlavní roli. Zájem režisérů neutichá. Díky své vizáži ale stále hraje hodné holky, přesto by toužila po roli mrchy. Jak to má v osobním životě? Do svatby s přítelem Martinem Složilem se prý moc nehrne. Čím naštvala jeho rodinu?

Jenovéfa Boková je křehká žena s pomněnkovýma očima a takřka nevinným pohledem. S takovou vizáží může těžko hrát zlobivou holku. Přesto po takové roli touží. „No vždyť i tyhle typy vám v životě podrazí nohy. Mrzí mě, že řeknou: ‚Ty jsi hodná, budeš hrát pořád hodný.‘ Ale třeba Alenka Mihulová mi říkala, že dostala potvory až ve starším věku, tak třeba se dočkám,“ svěřila se v pořadu Showtime.

Jenovéfa už nějakou dobu chodí s přítelem Martinem Složilem, vítězem reality show Robinsonův ostrov. V době lockdownu prý jen utužili svůj vztah a prožili nádherný rok na chalupě. „Zatím nám to klape a na té chalupě to jde asi skoro každému, tam je ta příroda, každý si může utéct do lesa,“ dodala se smíchem Boková.

Jenovéfa Boková: Budoucí muž by mohl nosit jméno Bok

Nedávno prozradila, že by si ráda nechala své příjmení Boková. A že přemlouvá svého přítele, aby v případě svatby přijal jméno jejího slavného otce, politického aktivisty Johna Boka. „Já budu pořád Boková, protože jsem jediným zachráncem našeho jména,“ prozradila Jenovéfa v Show Jana Krause.

Ovšem trochu narazila u rodiny přítele: „To byla taková kauza. Druhá půlka rodiny od Martina je naštvaná, ale já jsem to tak nemyslela,“ vysvětlila herečka, která jen chtěla, aby jejich jméno nevymřelo: „Táta má sice syny, ale všichni se jmenují po maminkách, tak jsem chtěla, aby to jméno žilo dál,“ dodala s úsměvem.

Tatínek John Bok byl takový rozsévač, směje se herečka

Než si John Bok vzal maminku Jenovéfy, výtvarnici Jitku, a než ona a její sestra Kristýna Liška Boková (která je také herečka, pozn. redakce) přišly na svět, narodili se mu tři synové, každého měl s jinou ženou. „On byl takový rozsévač,“ komentovala to Jenovéfa Boková v u Jana Krause. Její sestra Kristýna dodala, že v tom je nevinně, neboť ho ty ženy pak nechtěly. „Nevydržely to s ním a vyhnaly ho.“ Nicméně i maminka přivedla do manželství syna z předchozího vztahu, a tak mají celkem čtyři bratry.

Na jménu Bok prý Jenovéfa netrvá, byl to spíš vtip. A možná to vyřeší šalamounsky a budou mít dvě jména. „Složil Bok, Boková Složilová? zapřemýšlela Jenovéfa a dodala: „Já nejsem holka na vdavky, tak uvidíme, jestli nějaká svatba vůbec bude.“

Jenovéfa Boková obdržela Českého lva za nejlepší herecký výkon v hlavní roli za postavu Anežky v dramatu Chvilky. Zazářila také v komedii Žena v běhu. Na tu se můžete podívat v našem videoarchivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.