Celebrity

2. června 2021 13:30

Gabriela Kolinová

Eva Holubová si hodlá změnit příjmení! Proč svého muže nebere do společnosti?

Herečka Eva Holubová s manželem, výtvarníkem Miroslavem Zdeňkem, letos oslaví třicet let společného soužití. Přestože založili rodinu, svoji lásku oficiálně stvrdili až po dvacetiletém vztahu v roce 2009. A nebýt oscarového režiséra Miloše Formana a jeho ženy Martiny, možná by se nikdy nevzali a na hromádce žili dodnes.

Svatba se totiž uskutečnila v americkém New Yorku, když byli navštívit zmíněný slavný pár. „Nebýt jich, možná bychom se k tomu nikdy nerozhoupali. Milošek s Martinkou nám vystrojili náramnou, nezapomenutelnou veselku,“ prozradila herečka.

Se svým mužem se do sebe zakoukali na Divadelní pouti. „Já tam zpívala s Vaškem Koubkem, Petrem a Matějem Formanovými a dalšími kramářské písně a on dělal všechno možný,“ přiblížila Eva. Od té doby tvoří nerozlučnou dvojici, která se v životě skvěle doplňuje. „U nás hlava rodiny neexistuje. V něčem ustupuje on mně, v něčem já jemu, v něčem dětem,“ uvedla herečka.

Láska s manželem zraje jako víno

Nenechte se zmást tím, že do společnosti vyráží obvykle sama nebo se svými přáteli a kolegy. S manželem si společné chvíle užívají jinak. Chodí na procházky, relaxují na zahradě, hrají stolní hry nebo karty. Jejich vztah důkladně prověřila i téměř rok trvající pandemie koronaviru, kdy spolu trávili čas téměř nepřetržitě. Láska u nich zraje jako víno. „S manželem jsme se dostali do stadia, kdy je nám spolu opravdu dobře. Netrpěli jsme covidovou ponorkou a snažili se vycházet si vstříc,“ prohlásila představitelka všetečné sekretářky Hany ze seriálu Slunečná.

Děti byly vymodlené

Málokdo ovšem ví, že jedno nevydařené manželství už za sebou má. Poprvé se vdávala v osmdesátých letech, ale vztah dlouho nevydržel. Spokojená je až se svým současným mužem. I proto plánuje, že v budoucnu bude nosit jeho příjmení. „Narodila jsem se jako Holubová, pak jsem chvíli byla provdaná Šafrová, po rozvodu jsem začala být zase Holubová. Příjmení mého manžela je Zdeněk a až půjdu do důchodu, tak převezmu jméno Zdeňková. Holubová je jakási značka mojí firmy,“ uvedla Eva.

Rodina je pro ni vším. Jak přiznala, její děti, dvojčata Karolína a Adam, jsou v podstatě vymodlené. Dlouho se jí totiž nedařilo otěhotnět. „Hrozně jsem si to přála, ale přišlo to až po delší době snažení... Jezdili jsme s manželem na chalupu, tam byla Boží muka a já se modlila u křížku, že bych chtěla syna. Pak jsem to obešla a řekla jsem, že bych chtěla dceru. Tak mám syna a dceru,“ vylíčila s úsměvem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.