Eva Holubová promluvila o natáčení kvalitního sexu s Duškem v Pelíškách

7 pádů Honzy Dědka - Silvestr II (22): Eva Holubová o "prcání" v Pelíškách

Herečka Eva Holubová prozradila během natáčení silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka jedno z největších tajemství zákulisí filmu Pelíšky. Co všechno provázelo vznik legendární scény, v níž Jaroslav Dušek přichází do ložnice učitelky Evy s těžítkem a s nabídkou kvalitního sexu? Pusťte si to už nyní v exkluzivní ukázce v úvodu článku. Škoda, že tohle tenkrát někdo nenatočil...

„V Pelíškách jsem nebyla schopná vyslovit slovo „prcat“. To ale nebylo nejhorší," vzpomíná Eva Holubová, oblíbená česká herečka, kterou nyní můžete pravidelně vídat také v seriálu Slunečná. „Nejhorší byly čtené zkoušky, které jsme měli s Jardou Duškem a Honzou Hřebejkem. Došli jsme ke scéně, kdy Saša s učitelkou Evou vypijou lahev, tančí, odeberou se do ložnice a pár teček. Ptala jsem se, co znamená těch pár teček. Zajímalo mě, kam chtějí zajít. Hřebejk říkal: Kam až nás pustíš. A Dušek na to: Neboj, já půjdu jen na krajíček. To bylo fakt strašný. A když přišel den D, řekl mi, abych se nebála, že má kondom. A začal rajtovat na gauči. Takže já jsem si vzala dvoje spoďáry, protože mi bylo jasný, čeho je schopnej. A ještě jsem si půjčila od Simonky Stašové stahovačky. Nechápu, jak jsem je na sebe nandala, protože pak je na mě museli stříhat. Vůbec jsem neříkala text, který jsem měla říkat, opakovala jsem jenom: Mně je blbě. Hlavně tiše a rychle. A Jarda pak přišel s těžítkem a nabídkou kvalitního sexu. To si taky vymyslel. Dušek není schopný se něco naučit,“ prozradila o natáčení populárního filmu Pelíšky Eva Holubová.

V silvestrovské talkshow Eva Holubová zavzpomíná i na svou svatbu, kterou jí v USA zařídil Miloš Forman. „Miloš Forman mi říkal, že bychom se s mužem měli vzít kvůli daním. Jenže tenkrát by nás tady každej vypátral. A tak nám nabídl, abychom se vzali u něj doma. Původně jsem se chtěla vdávat v Central Parku, ale bylo strašné vedro, tak jsme se rozhodli, že se vezmeme v jeho domě. Vedl mě k oltáři, protože už jsem neměla rodiče. Chtěla jsem přicházet ze schodů, ale jemu se už blbě chodilo. Řekl mi: Na to zapomeň, jdeme z kuchyně! A tak jsme šli. Předtím jsme museli u nich na úřad, ale chybělo nám nějaké povolení. Starostka byla indiánka, stačila jí místo dokumentu přísaha. Přísahala jsem na Bibli, ale můj muž není věřící, tak přísahal na tři orlí péra,“ popsala svůj den D Holubová.

Jak samotná svatba probíhala a proč během ní plakala, prozradí v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka. A nejenom to, popíše i setkání s Václavem Klausem poté, co o něm veřejně prohlásila, že je homosexuál. Jak tohle setkání proběhlo a co Evě Holubové Václav Klaus řekl, i to prozradí Honzovi Dědkovi v silvestrovských 7 pádech.

To a více sledujte v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka ve čtvrtek 31. prosince od 20.15 na Primě! Těšit se můžete také na Lucii Bílou s partnerem Radkem Filipim, herce Vladimíra Polívku, spisovatele Patrika Hartla či iluzionistu Jamese Mora.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 4. 2024

Berani, vyhlídky na dnešní den jsou vynikající. Současné uspořádání planet a poněkud tísnivá atmosféra posledních dnů vás inspirují ke změně prostředí a návštěvě nových míst. Proč si nenaplánovat malý výlet? Všechna znamení naznačují, že právě teď je pro takové dobrodružství ta nejlepší doba. Pokud budete otálet, budete se cítit opět zaseknutí ve staré rutině.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.