Celebrity

19. prosince 2021 06:05

Jiří Dvořák je znovu sám. Co stálo za rozvodem s Munzarovou a rozchodem s mladší právničkou?

Vypadá to, že charismatický herec s uhrančivým hlasem Jiří Dvořák nemá na životní partnerky štěstí. Manželství s herečkou Barborou Munzarovou, s níž má jedinou dceru Annu se rozpadlo po sedmi letech a nyní krachl i devítiletý vztah s o jednadvacet let mladší právničkou Jitkou. Je chyba v něm nebo v jeho partnerkách?

Když se v roce 2009 rozváděl s Barborou Munzarovou, o důvodech rozpadu manželství se mocně spekulovalo. Podle některých za tím stála jeho láska k alkoholu a pravidelné návraty domů nad ránem. Jiné informace zase hovořily o nevěře Munzarové, která už v té době měla údajně udržovat poměr s kolegou Martinem Trnavským. Pár, který sdílel společnou domácnost ve vile rodičů Munzarové, hereckých legend Jany Hlaváčové a Luďka Munzara ohledně příčin příliš konkrétní nebyl.

„Jde o rozvod dohodou. Bylo to vyústění jistých okolností a událostí, už nešlo žít pod jednou střechou. Nejvyšší prioritou je pro nás dcera Anička. S Bárou v této souvislosti vycházíme, to je nejdůležitější,“ svěřil se tehdy idnes.cz Dvořák, který poté našel štěstí v náručí o jednadvacet let mladší vystudované půvabné právničky Jitky Randárové. I jejich vztah je ale už minulostí. Rozešli se po devíti letech a konec dlouhou dobu tajili. „Jitka je můj blízký přítel, partnerka už ne,“ kápl nyní božskou herec.

Na miminko s mladší láskou se necítil

Důvod ani jeden z nich sice nesdělil, ale proslýchá se, že hlavní problémem byla skutečnost, že Jiří s mladší přítelkyní odmítal mít děti. „Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, ale i kdyby se to povedlo hned teď, tak by mě v pětašedesáti čekalo řešit problémy teenagerů. Nevím, jestli bych na to měl. Samozřejmě, malé děti má spousta i starších lidí, ale jak říká jeden můj kolega: „Proč bych si měl vytvářet vlastní vnuky?“ prohlásil před časem Blesku Dvořák, který patří mezi velmi obsazované herce.

V pohádce Strašidla režiséra Zdeňka Trošky, kterou v neděli 19. prosince ve 20:15 vysílá televize Prima si poprvé v životě zahrál vodníka. Natáčení bylo plné převleků, kaskadérských scén a triků, při kterém si hlavní aktéři vytrpěli své. „Nejvíce mě překvapil vodník Jirka Dvořák už jen tím, že se musel nořit v říjnu do ledové vody zámeckého jezírku. Ale vykoupal se i Matěj Hádek v roli záletného divadelního režiséra,“ zavzpomínal Zdeněk Troška.

Podobné články

„Hned první natáčecí den byl opravdu zajímavý. Bylo asi třináct stupňů a vzhledem k charakteru mé postavy jsem se měl ponořit do rybníka. Byl paradox, že já jako víceméně neplavec jsem dostal právě roli vodníka,“ uvedl s úsměvem Dvořák. V dalších rolích uvidíme například Terezu Kostkovou, její matku Carmen Mayerovou, Václava Postráneckého, Annu Polívkovou, Vladimíra Polívku, Petra Nárožného či Petra Čtvrtníčka.

Podobné články

„Chtěli jsme navázat na slavnou tradici českých trikových filmů pro děti i dospělé, jako byla například Dívka na koštěti nebo Jak utopit doktora Mráčka. Prostě protnout moderní současnost s pohádkovým světem nadpřirozených bytostí,“ přiblížil ke své pohádkové komedii režisér Troška.

Podobné články


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.