zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jiří Krampol skončil v nemocnici se zápalem plic: Je to hrozný, vzkázal

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

kog, foto: Profimedia , Vydáno: 02.12.2021
Herec Jiří Krampol má opět zdravotní problémy a musel být hospitalizován v nemocnici Na Františku. Tam už je letos potřetí. Trápí ho potíže s průduškami, a lékaři mu dokonce zjistili zápal plic.

reklama

„Mám zápal plic. Dostal jsem antibiotika,“ svěřil se Krampol serveru AHA! Asi mu není úplně nejlépe, protože dodal: „Je to hrozný!“

Krampol má léta problémy s astmatem a trápí ho srdeční arytmie. Herec je naštěstí očkovaný proti covidu, i když přiznal, že ho druhá dávka vakcíny proti covidu rozhodila. „Dali mi kapačky, nějaké minerály a kyslík,“ popisoval Krampol stav po injekci. Po třetí dávce očkování se prý cítil mnohem lépe. 

Jiří Krampol opět skončil v nemocnici.
Autor: profimedia Jiří Krampol opět skončil v nemocnici.

Krampol vzpomínal z nemocnice na Belmonda

Český Belmondo, jak se Krampolovi přezdívá, byl v nemocnici s dechovými obtížemi už v září. Tam zavzpomínal božského Bébela, který 6. září zemřel. Krampol Jean Paul Belmonda daboval dlouhých čtyřicet let. „Samozřejmě že je mi to líto, protože to byl užasný herec, úžasná charismatická osobnost. Je to velká ztráta pro světovou kinamatografii, je mi to líto, protože to byl báječný herec,“ zavzpomínal Krampol z nemocnice na francouzskou ikonu.

V létě 2020 Krampola opustila jeho manželka Hana, která se dlouhodobě potýkala se zdravotními problémy. V minulosti měla potíže s alkoholem a prášky, ale také psychické potíže. O smrti manželky promluvil Krampol v rozhovoru pro CNN Prima News. 

Herci Jiří Krampol a zesnulý Jan Tříska neodmyslitelně patří k Belmondovým filmům. Jejich hlasy totiž slavný francouzský herec promlouval k českým divákům.

Jiří Krampol z nemocnice o Belmondovi: Znám rytmus jeho řeči, smích i pohyby

reklama

Související témata: Jiří Krampol , nemocnice , zápal plic , Jean Paul Belmondo

reklama

Přečtěte si také

reklama