Celebrity

2. prosince 2021 07:30

Gabriela Kolinová

Jiří Krampol skončil v nemocnici se zápalem plic: Je to hrozný, vzkázal

Krampol je opět v nemocnici

Herec Jiří Krampol má opět zdravotní problémy a musel být hospitalizován v nemocnici Na Františku. Tam už je letos potřetí. Trápí ho potíže s průduškami, a lékaři mu dokonce zjistili zápal plic.

„Mám zápal plic. Dostal jsem antibiotika,“ svěřil se Krampol serveru AHA! Asi mu není úplně nejlépe, protože dodal: „Je to hrozný!“

Krampol má léta problémy s astmatem a trápí ho srdeční arytmie. Herec je naštěstí očkovaný proti covidu, i když přiznal, že ho druhá dávka vakcíny proti covidu rozhodila. „Dali mi kapačky, nějaké minerály a kyslík,“ popisoval Krampol stav po injekci. Po třetí dávce očkování se prý cítil mnohem lépe.

Krampol vzpomínal z nemocnice na Belmonda

Český Belmondo, jak se Krampolovi přezdívá, byl v nemocnici s dechovými obtížemi už v září. Tam zavzpomínal božského Bébela, který 6. září zemřel. Krampol Jean Paul Belmonda daboval dlouhých čtyřicet let. „Samozřejmě že je mi to líto, protože to byl užasný herec, úžasná charismatická osobnost. Je to velká ztráta pro světovou kinamatografii, je mi to líto, protože to byl báječný herec,“ zavzpomínal Krampol z nemocnice na francouzskou ikonu.

V létě 2020 Krampola opustila jeho manželka Hana, která se dlouhodobě potýkala se zdravotními problémy. V minulosti měla potíže s alkoholem a prášky, ale také psychické potíže. O smrti manželky promluvil Krampol v rozhovoru pro CNN Prima News.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.