Celebrity

15. června 2021 09:00

redakce Prima Ženy

Jiří Langmajer se bál, že bude impotentní. Prozradil, co mu nakonec pomohlo

7 pádů Honzy Dědka (13) - Langmajer a Gondíková

Herec Jiří Langmajer, který oslavil 55. narozeniny, už dlouhá léta patří mezi naše nejcharismatičtější a nejpřitažlivější herce. Teď ale přiznal, že kolem padesátky měl velkou krizi. Dokonce se bál, že bude impotentní. Langmajer si v posledních deseti letech prošel výraznou proměnou z bouřliváka na muže, který se stará o svoje zdraví. A pečuje i o vztah se svou druhou manželkou Adélou Gondíkovou.

Jiří Langmajer oslavil své 55. narozeniny během natáčení pořadu 7 pádů Honzy Dědka a diváky šokoval svou otevřeností. Langmajer přiznal, jak s ním zamávala padesátka a svou osobní zpovědí zarazil i svou manželku Adélu Gondíkovou.

Strach ze selhání

Langmajer u Honzy Dědka prozradil, že před pár lety začal mít strach, aby neselhal jako muž, a tak se rozhodl tomu předejít. „Kolem padesátky jsem měl takové období, kdy jsem začal pochybovat sám o sobě a tím začalo pochybovat celé moje tělo. Měl jsem pocit, že už se mi nikdy nepostaví. Někdo mi doporučil, že existuje hormonální jóga, při které se vtahuje konečník a celé se to posiluje. Tak jsem si objednal cvičitelku. A zabralo to. Teď už mám na to jenom takový prášky. To ty ani nevíš,“ obrátil se v 7 pádech Honzy Dědka na šokovanou manželku a ta jenom překvapeně souhlasila. „Nevím, jaký prášky?“ divila se.

„Byl jsem v Ostravě točit sKORONAmizině a tam mi řekli, že jsou tam nějací kluci, kteří udělali velmi ceněný produkt pro muže a pro ženy. Tobě jsem to přinesl taky, a ještě jsi nesnědla ani jeden! Je to pro ženy těsně před přechodem. Já to jím pravidelně, protože si myslím, že mi to pomůže, jako ostatně asi dalších 40 pilulek denně. Dělá mi to radost, čím jsou barevnější, tím větší radost mi to dělá,“ rozpovídal se Langmajer.

Adéla na sebe upozornila Langmajera svým kašlem

„On má opravdu strašné množství léků a tvrdí, že jsou přírodní. Kupuje to ve velkém. Teď najel na čaje. Tak nám teď pořád domů někdo vozí nějaké balíky. Vypadá to jako pytle od sena. Přesypává si to do dóziček a nadepisuje si je podle účelu,“ práskla Adéla Honzovi Dědkovi. Manželé pobavili i historkou o začátku svého vztahu, ten se zrodil při natáčení filmu Doktor od jezera hrochů, kde na sebe Adéla hypochondra Jiřího upozornila svým kašlem. „Na tomhle filmu jsme se skutečně seznámili a začali jsme spolu kamarádit,“ přiznali manželé.

Jejich začátky prý ale nebyly jednoduché a Adéla couvala z každého společného projektu, i ze zkoušení jejich první divadelní hry Jó, není to jednoduché. „Nechtěla v tom hrát proto, že mi řekla, že když se rozejdeme, nebude se mnou hrát,“ vysvětlil Langmajer. „To je pak komplikace pro divadlo a nechtěla jsem komplikovat to, co jsem věděla, že přijde. Ale už to hrajeme dlouho. Držíme,“ dodala Gondíková, která letos s Langmajerem slaví dvanáct let vztahu a dva roky manželství. Celý rozhovor sledujte dnes ve 21:35 na Primě v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.