zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jitka Nováčková zachránila sebe i dítě před zemětřesením. Lidé jí vyčítají, že mluvila sprostě

Modelka a influencerka Jitka Nováčková
Autor: profimedia Modelka a influencerka Jitka Nováčková
Gabriela Kolinová , Vydáno: 04.03.2021
Modelka a influencerka Jitka Nováčková si prožila peklo. V Řecku její rodinu postihlo zemětřesení o síle kolem šesti stupňů Richterovy škály. Vyděšená maminka dvouměsíční holčičky Leah sdílela na sociálních sítích video, ve kterém pláče. Na prvních záběrech z bytu byla Jitka v šoku (není se čemu divit) a mluvila sprostě. To jí teď lidé na sociálních sítích vyčítají. Modelka se za svůj jazyk omluvila.

reklama

Chvíle největšího strachu zažila Jitka Nováčková ve středu kolem 11 hodiny našeho času. V době prvních otřesů modelka spala a její přítel Tim se staral o dvouměsíční dcerku Leah. 

Na svém Instagramu sdílela video z bytu zachycující zemětřesení o síle 5,9 stupně Richterovy stupnice. Na záběrech se pohupují lustry a popadal i nábytek. Nováčková zděšeně běhá s mobilem po bytě. V tu chvíli se neudrží a na svého muže volá: „What the fuck? Are you ok, is she ok?“ (Co to sakra má být? Jsi v pořádku, je malá v pořádku?) Není se čemu divit, byla v šoku. „Nevěděla jsem, jestli umřeme, jestli ta budova spadne nebo jestli nás bombardují,“ přiznala. 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Zemětřesení udělalo v řeckém bytě modelky Jitky Nováčkové paseku

A lidé jí teď na sociálních sítích vyčítají, že v příspěvku mluvila sprostě. „Prý jsem ve stories mluvila sprostě. Já si je nepouštěla. Nechci to teď znovu vidět, ale omlouvám se za jazyk,“ píše miss o pár hodin později. V tu dobu stála s přítelem a dcerou na velkém náměstí, protože měla přijít další vlna zemětřesení. „Ticho po bouři, možná před bouří, uvidíme,“ píše Jitka na sociální sítě a dodává, že jsou na nejbezpečnějším místě. 

ČTĚTE TAKÉ: Myslela jsem, že je to náš konec. Misska Nováčková utíkala před zemětřesením s dcerkou

Děti tu poplakávají, já s nimi, přiznala modelka

Epicentrum zemětřesení bylo třicet kilometrů od modelčina domova a dosahovalo kolem šesti stupňů Richterovy škály. Během dne byli místní obyvatelé upozorňováni, že se budou otřesy opakovat. Modelka s dcerou a mužem strávili několik hodin venku. 

Jitka popisovala na Instagramu, jaká je ve městě nálada: „Vždy když se uklidním, přijde další malý otřes. Děti tu poplakávají, já s nimi. Jedna část budovy se kývala do stran. Doprava stojí. Tim zůstává klidný, což mi pomáha. Leah nikdy nespala líp než dnes,“ uvedla ve svém příspěvku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Myslela jsem, že je to náš konec. Misska Nováčková plakala při zemětřesení v Řecku

Noc plná strachu

Do bytu se mladá rodina vrátila až k večeru: „Uklidili jsme nepořádek, ale přišlo další, tentokrát slabé zemětřesení. Nicméně já mám z toho takové panické pocity, takže i když už by nic hrozit nemělo, poprosila jsem Tima, abychom odjeli,“ svěřila se Nováčková. Nakonec přespali v přízemním domě u známých dál od města. 

Nikol Štíbrová fotky syna Mathiase na sociálních sítích zveřejňuje, herečka Marie Doležalová tvář dětí neukázala.

Tvař se roztomile, platí nás za to. Které matky sdílejí fotky dětí a které je nikdy neukážou?

reklama

Související témata: Jitka Nováčková , zemětřesení , Řecko , Instagram , sociální sítě

reklama

Přečtěte si také

reklama