Celebrity

4. března 2021 11:51

Gabriela Kolinová

Jitka Nováčková zachránila sebe i dítě před zemětřesením. Lidé jí vyčítají, že mluvila sprostě

Modelka a influencerka Jitka Nováčková si prožila peklo. V Řecku její rodinu postihlo zemětřesení o síle kolem šesti stupňů Richterovy škály. Vyděšená maminka dvouměsíční holčičky Leah sdílela na sociálních sítích video, ve kterém pláče. Na prvních záběrech z bytu byla Jitka v šoku (není se čemu divit) a mluvila sprostě. To jí teď lidé na sociálních sítích vyčítají. Modelka se za svůj jazyk omluvila.

Chvíle největšího strachu zažila Jitka Nováčková ve středu kolem 11 hodiny našeho času. V době prvních otřesů modelka spala a její přítel Tim se staral o dvouměsíční dcerku Leah.

Na svém Instagramu sdílela video z bytu zachycující zemětřesení o síle 5,9 stupně Richterovy stupnice. Na záběrech se pohupují lustry a popadal i nábytek. Nováčková zděšeně běhá s mobilem po bytě. V tu chvíli se neudrží a na svého muže volá: „What the fuck? Are you ok, is she ok?“ (Co to sakra má být? Jsi v pořádku, je malá v pořádku?) Není se čemu divit, byla v šoku. „Nevěděla jsem, jestli umřeme, jestli ta budova spadne nebo jestli nás bombardují,“ přiznala.

A lidé jí teď na sociálních sítích vyčítají, že v příspěvku mluvila sprostě. „Prý jsem ve stories mluvila sprostě. Já si je nepouštěla. Nechci to teď znovu vidět, ale omlouvám se za jazyk,“ píše miss o pár hodin později. V tu dobu stála s přítelem a dcerou na velkém náměstí, protože měla přijít další vlna zemětřesení. „Ticho po bouři, možná před bouří, uvidíme,“ píše Jitka na sociální sítě a dodává, že jsou na nejbezpečnějším místě.

ČTĚTE TAKÉ: Myslela jsem, že je to náš konec. Misska Nováčková utíkala před zemětřesením s dcerkou

Děti tu poplakávají, já s nimi, přiznala modelka

Epicentrum zemětřesení bylo třicet kilometrů od modelčina domova a dosahovalo kolem šesti stupňů Richterovy škály. Během dne byli místní obyvatelé upozorňováni, že se budou otřesy opakovat. Modelka s dcerou a mužem strávili několik hodin venku.

Jitka popisovala na Instagramu, jaká je ve městě nálada: „Vždy když se uklidním, přijde další malý otřes. Děti tu poplakávají, já s nimi. Jedna část budovy se kývala do stran. Doprava stojí. Tim zůstává klidný, což mi pomáha. Leah nikdy nespala líp než dnes,“ uvedla ve svém příspěvku.

Noc plná strachu

Do bytu se mladá rodina vrátila až k večeru: „Uklidili jsme nepořádek, ale přišlo další, tentokrát slabé zemětřesení. Nicméně já mám z toho takové panické pocity, takže i když už by nic hrozit nemělo, poprosila jsem Tima, abychom odjeli,“ svěřila se Nováčková. Nakonec přespali v přízemním domě u známých dál od města.

Sdílejte článek
Štítky zemětřesení Instagram sociální sítě Jitka Nováčková Řecko

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.