zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jitka Sedláčková: Během karantény našla štěstí za barem s Matáskem

schneiz , Vydáno: 17.03.2021
V této době to zní sice trochu divně, ale je to pravda! Televizní diváci herečku Jitku Sedláčkovou a její postavu empatické barmanky Vandy v seriálu Polda milují. V době lockdownu možná ještě o něco více. V jejím seriálovém baru je totiž stále otevřeno.

reklama

Herečka Jitka Sedláčková za barem nalévá tvrdým hochům od kriminálky už čtvrtou sezonu. K Vandě si chodí odlehčit od těžkých myšlenek a nejeden zločin tam i vyřeší. „Když čtu scénáře, tak se usmívám a říkám si, jak je neuvěřitelné, že každý jde do hospody. Dokonce si tam i Bříza v podání Davida Matáska zve svědky a mě těší, že se tak potkám se spoustou svých kolegů,“ říká herečka, která se s hlavním představitelem seriálu Polda zná už pěknou řádku let.

Herečka Jitka Sedláčková s kolegou Davidem Matáskem.
Autor: FTV Prima/ Polda Herečka Jitka Sedláčková s kolegou Davidem Matáskem.

„S Davidem se známe roky, hráli jsme patnáct let v představení Kdo se bojí Virginie Woolfové a opravdu jsme najezdili kilometry na zájezdech. Máme stejně staré děti, takže jsme měli spoustu témat k řešení. Naše přátelství a zážitky se hodně promítají i do natáčení Poldy, můžu mu cokoli říct,“ přiznává.

Ale zpět k účinkování Jitky Sedláčkové v aktuální řadě seriálu Polda. Pohoda a až vzácné přátelské vztahy, které na diváka dýchají právě třeba ze scén v baru U Vandy, panují ve skutečnosti i během natáčení. 

David Matásek má neuvěřitelný tah na branku

„Je neuvěřitelné, jak to na place funguje. Všichni říkají tu otřepanou frázi, že je tu výborná parta, ale ono to tak opravdu je,“ potvrzuje jednoznačně herečka a dodává. „Navíc dnes není práce, takže všichni jsou o to víc šťastní, že my tu svou máme. Netroufneme si ji kritizovat,“ přemýšlí o dnešní složité době Jitka Sedláčková. „Řekla bych, že tady na Poldovi je to ještě výjimečnější a určitě za to můžou dva lidé – David Matásek a režisér Jaroslav Fuit. Jsou alfou a omegou zábavy a David má neuvěřitelný tah na branku. On je ten herec, který dokáže utáhnout hlavní roli, a to každý herec nemá,“ prozrazuje herečeka, kterou jste mohli na Primě sledovat také jako všetečnou maminku detektiva Berana v seriálu V.I.P. vraždy.

Premiérové díly seriálu Polda sledujte v sobotu ve 20:15 na Primě.

Vladimír Polívka jako Junior

Vladimír Polívka v seriálu Polda: Seznamky jsou retro. Jak jde na to on?

reklama

Související témata: Polda , Jitka Sedláčková , Krimiseriál Polda online , David Matásek , seriál V.I.P. vraždy

reklama

Přečtěte si také

reklama