Celebrity

4. srpna 2021 06:00

Petra Kloidová

Judista Krpálek a jeho zlato: Krásná Eva během příprav na olympiádu prožívala krizi

Lukáš Krpálek získal v Tokiu na olympijských hrách svoje druhé zlato. Doma mu držela palce celá rodina včetně jeho krásné manželky Evy a dvou dětí. Jak se s Evou seznámil, čím ho kdysi dostala a proč pro ni role manželky není vždy úplně lehká?

Judista Lukáš Krpálek si odváží z Tokia zlatou medaili, přitom k judu se jako malý kluk dostal omylem. Nějakou dobu si totiž myslel, že chodí na karate. U juda nakonec zůstal, většinu života mu zabraly tréninky, které následně dobře zúročil na soutěžích. Pro každého vrcholového sportovce je důležité stabilní rodinné zázemí. Lukáš si vzal svou ženu Evu v roce 2015 a mají spolu dceru Mariánku a syna Tondu.

Potkali se ve dveřích a už se nepustili

Pohledná brunetka se s budoucím olympionikem potkala na třídní párty, kam se Evě zpočátku vůbec nechtělo, nakonec ji ale sestra přemluvila. „Viděla jsem Lukáše ve dveřích. Vůbec jsem nevěděla, kdo to je. Viděla jsem vysokého kluka a strašně se mi líbil,“ zavzpomínala osmadvacetiletá Eva pro Radiožurnál. Ani Evě sport není cizí, od dětství věnuje basketbalu.

Lukáš zase vzpomínal na jedinečnou podporu Evy, jež probíhala už od začátku jejich vztahu. „Když jsme spolu začínali a jel jsem na závody, soustředění, pokaždé jsem musel odjíždět s nějakou zásilkou. Měl jsem navařeno, napečeno. Když jsme spali u sebe, tak ráno jsem se probudil a měl na stole snídani. To musím říct, že tímhle si mě hodně získala. To na mě dost zapůsobilo. A celkově, že byla hodná," dodal dvojnásobný olympijský vítěz pro Radiožurnál.

Krize Evy Krpálkové během lockdownu

Žít s profesionálním sportovcem ovšem není žádný med, jak Eva Krpálková přiznala během náročného a dlouhého lockdownu, kdy se musela osobně vypořádat s tím, že na vše zůstane sama, protože se její manžel tvrdě připravoval na olympiádu.

„Když mi Lukášek sdělil svůj tréninkový plán na následující týdny... v ten moment se přiznám, že jsem se rozbrečela,“ napsala na jaře na Instagram. „Normálně Lukyho judo odjezdy jako žena v dlouhodobém vztahu velmi vítám, protože každé odloučení beru jako úžasný restart pro vztah, odpočineme si od sebe, těšíme se na sebe a náš vztah má díky jeho odjezdům neustálou jiskru a vášeň. V této době pro mě ale jeho týdenní (díky bohu týdenní – Japonsko bývalo i na měsíc) odjezdy znamenají 24 hodin nesvobody 7 dní v týdnu bez možnosti úniku. Jediná chvíle bez dětí je procházka s popelnicí před barák,“ postěžovala si Eva na svém Instagramu. Krize byla, jak se zdá, zažehnaná a rodina slaví úspěch.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.