zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Judista Krpálek a jeho zlato: Krásná Eva během příprav na olympiádu prožívala krizi

Petr Kloidová , Vydáno: 04.08.2021
Lukáš Krpálek získal v Tokiu na olympijských hrách svoje druhé zlato. Doma mu držela palce celá rodina včetně jeho krásné manželky Evy a dvou dětí. Jak se s Evou seznámil, čím ho kdysi dostala a proč pro ni role manželky není vždy úplně lehká?

reklama

Judista Lukáš Krpálek si odváží z Tokia zlatou medaili, přitom k judu se jako malý kluk dostal omylem. Nějakou dobu si totiž myslel, že chodí na karate. U juda nakonec zůstal, většinu života mu zabraly tréninky, které následně dobře zúročil na soutěžích. Pro každého vrcholového sportovce je důležité stabilní rodinné zázemí. Lukáš si vzal svou ženu Evu v roce 2015 a mají spolu dceru Mariánku a syna Tondu.

Potkali se ve dveřích a už se nepustili

Pohledná brunetka se s budoucím olympionikem potkala na třídní párty, kam se Evě zpočátku vůbec nechtělo, nakonec ji ale sestra přemluvila. „Viděla jsem Lukáše ve dveřích. Vůbec jsem nevěděla, kdo to je. Viděla jsem vysokého kluka a strašně se mi líbil,“ zavzpomínala osmadvacetiletá Eva pro Radiožurnál. Ani Evě sport není cizí, od dětství věnuje basketbalu.

Lukáš Krpálek a Eva Krpálková jsou svoji od roku 2015
Autor: profimedia Lukáš Krpálek a Eva Krpálková jsou svoji od roku 2015

Lukáš zase vzpomínal na jedinečnou podporu Evy, jež probíhala už od začátku jejich vztahu. „Když jsme spolu začínali a jel jsem na závody, soustředění, pokaždé jsem musel odjíždět s nějakou zásilkou. Měl jsem navařeno, napečeno. Když jsme spali u sebe, tak ráno jsem se probudil a měl na stole snídani. To musím říct, že tímhle si mě hodně získala. To na mě dost zapůsobilo. A celkově, že byla hodná," dodal dvojnásobný olympijský vítěz pro Radiožurnál.

Krize Evy Krpálkové během lockdownu

Žít s profesionálním sportovcem ovšem není žádný med, jak Eva Krpálková přiznala během náročného a dlouhého lockdownu, kdy se musela osobně vypořádat s tím, že na vše zůstane sama, protože se její manžel tvrdě připravoval na olympiádu.

Lukáš Krpálek si z Tokia odváží další zlato
Autor: profimedia Lukáš Krpálek si z Tokia odváží další zlato

„Když mi Lukášek sdělil svůj tréninkový plán na následující týdny... v ten moment se přiznám, že jsem se rozbrečela,“ napsala na jaře na Instagram. „Normálně Lukyho judo odjezdy jako žena v dlouhodobém vztahu velmi vítám, protože každé odloučení beru jako úžasný restart pro vztah, odpočineme si od sebe, těšíme se na sebe a náš vztah má díky jeho odjezdům neustálou jiskru a vášeň. V této době pro mě ale jeho týdenní (díky bohu týdenní – Japonsko bývalo i na měsíc) odjezdy znamenají 24 hodin nesvobody 7 dní v týdnu bez možnosti úniku. Jediná chvíle bez dětí je procházka s popelnicí před barák,“ postěžovala si Eva na svém Instagramu. Krize byla, jak se zdá, zažehnaná a rodina slaví úspěch. 

Barbora Seemanová

Plavkyně Seemanová v Tokiu překonala český rekord: Na Berounce pořád plavu s kruhem

reklama

Související témata: Lukáš Krpálek , judo , Žeňa , děti , zlato , Letní olympijské hry , Tokio

reklama

Přečtěte si také

reklama