Celebrity

19. března 2021 06:00

Zuzana Schneidewind

Karel Voříšek prozradil: Před nákazou covidem měli s Klárou Doležalovou rituál

Máme rádi Česko IX (4) - Klára Doležalová a Karel Voříšek

Když usměvaví moderátoři Hlavních zpráv CNN Prima NEWS Karel Voříšek s Klárou Doležalovou žertovali s moderátorem Máme rádi Česko na téma práce a koronavirus, netušili, že právě covid Karla brzy dožene.

Moderátorskou dvojici Hlavních zpráv CNN Prima NEWS Kláru Doležalovou a Karla Voříška tentokrát uvidíte v show Máme rádi Česko po boku úspěšného milionáře Václava Staňka v týmu Jakuba Prachaře.

Tihle dva sympaťáci si dokázali udržet úsměv na rtech i v současné nelehké době, která s sebou v souvislosti s pandemií COVID-19 přináší stále nové nepříjemné zprávy. Libor Bouček se moderátorské dvojice proto bez obalu zeptá: „Co člověk musí konzumovat, aby si udržel ten úsměv?“

Karel Voříšek poskytne prostou radu – je třeba, aby vám v životě stačily drobné radosti. „Třeba my máme takovou drobnou radost s Klárou, když jdeme do práce, že na recepci tě ta termokamera, která tam je, rozezná,“ vypráví Karel, do čehož mu vstoupí moderátor pořadu Libor Bouček s tím, že jeho teda kamera ještě nepoznala. Karel se ale nenechá odradit a ihned poukazuje na jiný pozitivní fakt. „Ale vždycky tě ten teploměr pustí do práce. To je naše drobná radost a pak už se směješ sám od sebe.“

Lodyha, děloha, Pohlreich… remdesivir

Klára Doležalová zase během natáčení prozradila rituál, kterým se s Karlem připravují na vysílání už dlouhou dobu. Vždy si opakují „lodyha, děloha, Pohlreich“. Slova se ale vlivem aktuálních okolností proměnila. „Já jsem to teď upgradovala a říkám ‚remdesivir, favipiravir, isoprinosine, koronavirová krize‘. To řeknu třikrát a je to dobrý,“ svěřila se se smíchem moderátorka v době, kdy ještě ani jeden z populární moderátorské dvojice netušil, že se o několik týdnů po dotočení dílu Máme rádi Česko Karel Voříšek covidem nakazí. Jak jste si mohli všimnou i na obrazovce, aktuálně je doma a hlásí zatím mírný průběh nemoci. Palce mu vedle celé redakce drží i jeho moderátorská kolegyně Klára Doležalová, která si tento týden vyzkoušela netradiční premiéru – moderovala Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS sama.

Čtěte také: Karel Voříšek má covid, v izolaci je s přítelem

Zábavnou soutěž Máme rádi Česko sledujte v pátek ve 20:15 na Primě.

Věříme, že show navrátí úsměv také na tvář nemocného Karla Voříška. A držíme mu palce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.