Celebrity

18. března 2021 10:00

Zuzana Schneidewind

Jakub Prachař: Nezávidím, ale nepřeju. Koho nazval nechutně úspěšným?

Máme rádi Česko IX (4): Nepřející Jakub Prachař

Proč Jakub Prachař nepřeje úspěch milionáři Václavu Staňkovi, kterého během natáčení zábavné vědomostní soutěže Máme rádi Česko označil jako „nechutně úspěšného“?

Václav Staněk je mladý podnikatel, který rozjel před pěti lety obuvnickou firmu Vasky a i přes prvotní pochybnosti svého okolí se těší nevídanému úspěchu. Jeho vzorem je též zlínský rodák Tomáš Baťa, jemuž by se rád co nejvíce přiblížil. Na Primě jste nedávno mohli Václava Staňka vidět také v pořadu Milionář mezi námi. V pořadu Máme rádi Česko má premiéru v týmu kapitána Jakuba Prachaře.

A právě při představování jednotlivých členů zazní od Jakuba Prachaře onen přívlastek „nechutně úspěšný“. To neunikne pozornosti moderátora Libora Boučka, který se Jakuba zeptá, jaké pocity v něm tedy Václav vzbuzuje. „Nemám se špatně, to je pravda. Ale prostě jsou lidi, který to takzvaně dali dřív, a co mně na tom nejvíc vadí, že jeho firma vzkvétá. Já nezávidím, ale nepřeju.“ Libor však v popichování pokračuje a zeptá se pana podnikatele, kolik mu je let. Na odpověď „dvacet tři“ reaguje Jakub slovy: „A jsme u toho. Mám ho v týmu, ale vadí mi teď dvojnásobně.“

Milionář se snaží získat kapitánovu přízeň

Ačkoliv si to Václav snaží u kapitána vyžehlit: „Já jsem myslel, že máš stejně. Nemáš teda, jo?“ Jakub ho jen odpálkuje: „Ne, nemám stejně. Ani na účtu, ani lety, chlapče.“ K pobavení všech ještě vzniklou diskuzi Libor okomentuje slovy: „Myslím si, že Václav bude úplně prvním členem Kubova týmu, se kterým si Kuba bude vykat.“

Více uvidíte v zábavné soutěži Máme rádi Česko v pátek 19. března ve 20:15 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.