Seriály a filmy

20. srpna 2021 06:00

Kdo jsou lásky Terezy Kostkové? Dva Romanové. Oba usilují o její srdce

Hvězdy nad hlavou - Tereza Kostková mezi dvěma muži

Roman Zach a Roman Vojtek. To jsou lásky Terezy Kostkové. Tedy alespoň v novém seriálu Hvězdy nad hlavou. Nyní se v bonusovém videu můžete seznámit s ústředním triem postav, které tvoří tak trochu partnerský trojúhelník, v jehož středu dlí právě Tereza Kostková coby Lucie Boučková.

Lucie Boučková (Tereza Kostková) žije v seriálu Hvězdy nad hlavou v malebných Poběžovicích. Původem veterinářka z Prahy se na vísce ocitla díky své životní lásce Jirkovi Boučkovi (Roman Vojtek). Jirkovo srdce je ale až příliš otevřené.

Z jejich manželství sice vznikl syn Filip, kvůli věčným záletům se ale nakonec Lucie s Jirkou rozvedla. Místní seladon se ale tváří, že svoji bývalou manželku stále miluje a nejraději by byl, kdyby se k němu vrátila. To mu ale nebrání v tom randit s krásnou mladou Táňou Prokešovou (Kateřina Marie Fialová), která Jirku bere samozřejmě taktéž jako lásku svého života!

Do Poběžovic ale přijíždí Jirkův sok – šarmantní architekt Jan Veselý (Roman Zach), který má v plánu ve vísce pořídit stavení které chce zrekonstruovat. Vypadá to, že by se v Poběžovicích rád usadil, a určitě by se nebránil ani vztahu. A do cesty mu vstoupí krásná veterinářka Lucie... Koho si nakonec vybere?

Seriál Hvězdy nad hlavou můžete sledovat každé pondělí ve 20:15 na Primě. První epizodu sledujte již v pondělí 30. srpna.

(video/foto zdroj: FTV Prima)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.