Celebrity

16. srpna 2021 05:55

Petra Kloidová

Tereza Kostková zhubla. Má zaručený trik na to, jak se vykopat z postele a sportovat

Tereza Kostková nedávno oslavila pětačtyřicátiny a rozhodně to na ní není vidět. Jako úspěšná herečka a matka čtrnáctiletého syna by na nedostatek času na hubnutí a péči o sebe měla nárok. Tereza Kostková ale objevila důvod, proč zkrátka z postele vylézt musí.

Tereza Kostková je nová tvář seriálu Hvězdy nad hlavou, který natáčela minulý rok. Po krátké pandemické přestávce zase pracuje na plné obrátky, ale letos v létě si dopřála dovolenou. S manželem a čtrnáctiletým synem Toníkem se vydala do Chorvatska. Žádný luxus, jen obyčejný domek, moře a slunce. „Byli jsme celá rodina včetně pejska na Brači, v hezkém kamenném domečku,“ prozradila herečka. V péči o sebe je minimalistická i u moře, nejdůležitější je pro ni odpočinek. „U moře se starám o pleť tak, že se především vůbec nelíčím. Spánek a moře dokonale stačí. Hodně se mažu opalovacím krémem, obličej mám vždy natřený padesátkou, obličej si neopaluji,“ prozrazuje Tereza Kostková.

Zaručené hubnutí díky lásce ke zvířeti

Tereza Kostková si v novém seriálu zahraje veterinářku a také ženu, která se bude rozhodovat mezi dvěma muži. Bojovat o ni bude Roman Zach a Roman Vojtek. Kostková ale nezahazuje ani lásku ke zvířatům, její syn má v akváriu hada, o kterého se sama Tereza ráda stará. Nějakou dobu mají i psa, který donutil celou rodinu pravidelně sportovat. Díky venčení se rozhodla Tereza Kostková s aktivním chlupatým mazlíčkem běhat. Odtud také tkví její ztráta váhy, pohubla ale celá rodina.

„Začalo to už koncem loňského roku, jak běhám s naším pejskem, běháme střídavě všichni, tak jsme tak nějak všichni pohubli,“ vysvětlila herečka. V Chorvatsku zase nemá v horku příliš velký hlad, takže hubnutí jde samo. „U toho moře to je asi pravidelností a dobrou stravou. Nemám v tom horku moc hlad, mám žízeň, takže za to může i pitný režim… a to jím fakt hodně zmrzliny… vlastně pořád,“ směje se herečka.

Maminka Terezy Kostkové vynáší koš nalíčená a upravená

Tereza Kostková má přirozenou krásu v genech, i její maminka Carmen Mayerová vždy platila za velkou krasavici. A umění starat se o sebe předala i dceři. „Je pořád strašně krásná, já jí to říkám každý den, když ji vidím. Moje maminka je známá tím, že se o ní i v ulici říkalo, že i s odpadkovým košem jde učesaná, nalíčená, upravená. Ale i táta o sebe dost dbá. Přijdu a on tam sedí ve vestičce. Ptám se, kam jdeš, a on, že jen tak, na mandl.“

Tereza Kostková vzpomíná i na to, jak ji tatínek Petr Kostka odmala koupal v ledové vodě kvůli imunitě, maminka jí polévala vlasy octem a studenou vodou, aby se leskly. Eleganci a přirozenou péči o sebe má Tereza Kostková zkrátka v genech. Nedávno dokonce prozradila, že přemýšlí o dalším dítěti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.