Celebrity

28. března 2021 21:00

Gabriela Kolinová

Klára Vytisková je trojnásobnou mámou. Dočkala se po dvou holčičkách kluka?

Zpěvačka Klára Vytisková porodila a to skoro na termín. Maminka dvou holčiček nechtěla do poslední chvíle prozradit, zda to bude do třetice holka nebo se její dcery Emilka a Olívka dočkají bráchy. Teď už je jasné, jak to je.

Nebudeme vás napínat, Klára Vytisková má syna: „Alfons Vícha, 25. 3. 2021,“ napsala zpěvačka na svůj Facebook. S parnterem Romanem Víchou už mají šestiletou Emílii a čtyřletou Olivii. Takže holčičky se mohou těšit na malého bráchu.

Klára dlouho nechtěla pohlaví prozradit. Miminku s holčičkami říkali „mimináč“. V pořadu ShowTime ale prozradila, že holky se na sourozence moc těší. „Hodně je zapojuju, aby neměly důvod žárlit. Jsou nadšené a nechápou, že to trvá tak dlouho,“ prozradila Klára, která pracovala téměř do první kontrakce. Videoklip k písničce Change vznikl opravdu několik dní před porodem.

Její partner Roman byl u všech porodů a Klára prozradila, že by si přála, aby to nebylo jinak: „Když to situace dovolí, chce být u porodu, vždycky byl,“ řekla. Tak snad se jim to vyplnilo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.