Celebrity

20. ledna 2022 20:10

Anna Kopečková

Krasobruslař Tomáš Verner: Čekáme miminko. Pohlaví netají. Bude to zase kluk?

Bývalý krasobruslař Tomáš Verner má se svou ženou Tammy ročního syna Tomáška. A teď ohlásili další radostnou novinku – v květnu už budou čtyři. Bude mít malý Tomášek sestřičku, nebo bratříčka?

Malý Tomášek se narodil v září 2020 a po mamince Tammy, které je Američanka s thajskými kořeny, zdědil exotické rysy. „Je nejvíc pohodový dítě, ale hlavně díky mojí skvělé ženě,“ pochvaloval si rodinnou pohodu mistr Evropy z roku 2008 v pořadu Showtime a hned se pochlubil velkou a radostnou novinkou – jeho žena je podruhé těhotná a miminko by se mělo narodit začátkem května.

Tammy dokonce v reportáži natočené stylově na kluzišti v pražské Grébovce prozradila věc, kterou si spousta rodičů nechává až do porodu jen pro sebe, nebo ji ani nechtějí vědět – bude to kluk. „Nejsme úplně nejmladší rodičové, tak jsme plánovali a chtěli jsme, aby měl Tomík sourozence. Hlavně, aby se zaměstnali navzájem a maminka a tatínek mohli spát,“ doplnil s úsměvem šťastný tatínek Tomáš.

Manželka mu řekla, ať si raději přeje chlapečka

Přál si prý holčičku, tu mu ale jeho žena rozmluvila. „Já jsem chtěl hodně holčičku, ale potom mi to Tammy rozmluvila. vzpomněla si na to, jaká byla ona holčička, že tam byla divoká léta, tak mi řekla, abych si radši přál dalšího chlapečka,“ vysvětlil bývalý krasobruslař. Zatím je Tomáš připravený nechat si poradit od přátel, kteří mají víc dětí. Přeci jen, malý Tomášek ještě vyžaduje hodně pozornosti a mít doma dva malé raubíře, to dá rodičům hodně zabrat. Zatím ale Tomáš své rodičovské povinnosti zvládá, zdá se, na výbornou. „Když táta přebaluje nebo obléká, tak (Tomášek, pozn. red.) křičí máma. Jako by to mamka uměla líp, což je asi pravda. Ale zatím jsme neudělali nic horšího, než svetr naruby.“

Dostane druhý syn taky české jméno?

Tomášova manželka Tammy je také bývalá krasobruslařka. Brali se v březnu 2020, v době, kdy už kvůli covidu bylo Česko zavřené a spousta věcí se kvůli restrikcím rušila. Proto nakonec svatba proběhla jen za účasti rodičů a svědků a místo hostiny v hotelu vše oslavili doma. Syn se jim narodil o půl roku později.

Protože mají dvojjazyčnou domácnost, nebyl výběr jména úplně jednoduchý. „Já mám ženu Američanku a museli jsme se dohodnout na jméně, které bude vyslovitelné jak v češtině, tak v angličtině,“ vysvětlil Verner krátce po porodu v pořadu Nový den na CNN Prima News s tím, že žádné se jim nakonec nelíbilo, a tak mají nakonec Tomáše.

Necháme se překvapit, jaké rodiče vyberou jméno pro druhorozeného syna a zda bude Tomáš u porodu. Po tom prvním totiž prohlásil, že ho vyčerpal víc než všechny závody, které kdy jel, a ještě si tam připadal úplně zbytečný. „Když se maminka rozhodne, že tam ten chlap bude, tak tam prostě je a dělá přesně to, co se mu řekne. Tady si sedni, tady drž za ruku, koukej se na mě, usmívej se, říkej mi, že to dobře dopadne,“ svěřil se před rokem a půl s výčtem úkolů, které u porodu syna na sále měl, v pořadu Nový den.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 2. 2024

Prosperita je za rohem, Berani, pokud už tu není. Veškeré vaše úsilí se brzy vyplatí, a to ve velkém. Může se stát, že v práci bude přijat velký návrh, nebo možná rukopis, který jste napsali, vám zajistí nakladatele. Váš vrozený talent a štěstí se spojí a přinesou vám úžasné věci. Užijte si tuto vítanou změnu událostí!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.