zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Leoš Mareš ukázal Moniku v pátém měsíci těhotenství. Ve stylu černého anděla

Monika Marešová a Leoš Mareš
Autor: profimedia Monika Marešová a Leoš Mareš
Lenka Nováková , Vydáno: 20.10.2021
Nejúspěšnější český moderátor Leoš Mareš před nedávnem odhalil v živém rádiovém vysílání a na svých sociálních sítích, že jeho druhá manželka Monika čeká dítě. Dnes předvedl, jak Monika v pátém měsíci těhotenství vypadá.

reklama

O tom, že dlouholetý pár čeká miminko, informoval poněkud nezvykle Mareš na svém instagramovém profilu jednoduchou kresbičkou čápa, ke které připsal hlášku z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. „Klokan přiletí v březnu,“ napsal 14. října moderátor na sociální sítě a novinku oslavil ještě ráno s kolegy živě během své rádiové ranní show. Dítě se má narodit v březnu.

Monika Marešová vypadá jako topmodelka s bříškem

Mareš je na svou ženu Moniku pyšný, a tak není divu, že se rozhodl ukázat, jak jeho žena v pátém měsíci vypadá. Manželé si k takové fotografii vybrali dokonalé pozadí neonových andělských křídel. Módní redaktorka a influencerka se svou dokonalou postavou vypadá jako těhotná modelka Victoria´s Secret. 

Monika Marešová má štíhlou postavu ve vínku, ale cvičení jí rozhodně není cizí, možná proto jí zatím vyrostlo pouze bříško. Jak bude krásná žena Leoše Mareše vypadat s pár kilogramy navíc, na to si budeme muset počkat. Monika momentálně tráví čas ve španělské Marbelle s kamarádkou.

Třetí dítko pro Leoše Mareše

Pro Leoše Mareše to bude třetí dítě. Z předchozího manželství má dva syny, staršího Jakuba a Matěje. S bývalou ženou, také Monikou, se rozvedl v roce 2017. Současnou ženu si vzal 20. února 2018, pouhý den po narozeninách své exmanželky. Svatba se uskutečnila v kostele v Litomyšli. Během livestreamů na instagramovém účtu Leoše Mareše se téma těhotenství zmínilo několikrát, z překvapených reakcí Moniky bylo vidět, že se pár dlouhodobě o dítě snaží. 

Leoš Mareš se svojí druhou manželkou Monikou Koblížkovou.

Leoš Mareš slaví 45: Vždy měl slabost pro modelky. Jednu přebral exmanželovi Madonny

reklama

Související témata: Leoš Mareš , Monika Marešová , těhotenství

reklama

Přečtěte si také

reklama