Celebrity

14. října 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Radost u Leoše Mareše. Monika je těhotná. Moderátor to oznámil známou hláškou z filmu

Leoš Mareš přišel s radostnou novinkou. S druhou ženou Monikou čekají miminko. O jejím těhotenství oblíbený moderátor informoval na svém Instagramu jednoduchou kresbičkou čápa, ke které připsal hlášku z filmu Jak dostat tatínka do polepšovny.

„Klokan přiletí v březnu,“ napsal Leoš Mareš na sociální síť. A jeho příspěvek má hned několik desítek tisíc lajků. Přeje mu tam i bývalá tenistka Barbora Strýcová, která se také nedávno stala maminkou. Porodila syna, kterému dali výstižné jméno. Také herečka Patricie Pagáčová poslala srdíčka. A herec Roman Vojtek připsal gratulaci: „Krásná zpráva. Přeju, ať je vše v pořádku a ať vám to štěstí roste.“

Leoš Mareš už má dva syny z předchozího manželství. S bývalou ženou, také Monikou, se rozvedl v roce 2017. Současnou ženu si vzal 20. února 2018, pouhý den po narozeninách své exmanželky. Veselka se uskutečnila v kostele v Litomyšli, svatební noc strávili novomanželé v hotelu a další den odletěli na líbánky do Dubaje. Miminko si oba přáli už dlouho.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.