Celebrity

15. října 2021 06:05

Gabriela Kolinová

Linda Rybová: Kvůli manželství s Prachařem se na čas stala vyvrhelem společnosti

Když si herečka Linda Rybová začala s o sedmnáct let starším kolegou Davidem Prachařem, byla brána jako ta, která odloudila své kolegyni, herečce Daně Batulkové, manžela a otce od dětí. Život se jí kvůli tomu proměnil v peklo a musela čelit nenávistným útokům i od cizích lidí. Jak jim to v manželství spolu klape?

Láska mezi Lindou Rybovou a Davidem Prachařem prý přišla jako blesk z čistého nebe. Oba ji přirovnávají k zásahu Amorovým šípem. „Člověk je v jedné vteřině zasažen,“ popsal David. „Myslím, že jsme se nehledali, nechtěli jsme se hledat nebo nesměli jsme se hledat. Když jsme byli téměř rok přátelé, tím myslím, opravdu přátelé, zdál se mi takový sen, ze kterého jsem se probudila s láskou. Prostě mi to došlo až v tom snu,“ doplnila Linda v rozhovoru pro magazin Dama.cz.

Linda Rybová dostávala zlé dopisy od cizích žen

Zatímco ona byla tehdy svobodná a bezdětná, David byl ženatý s herečkou Danou Batulkovou, s níž má dvě děti: syna Jakuba a dceru Marianu. Když vyšlo najevo, že rodinu opouští kvůli ní, Linda to drsně schytávala ze všech stran. „Ženy, které jsem nikdy neviděla a ony mě také ne, mi psaly ohavné dopisy. Že jsem prototyp něčeho, co jim zničilo život. Sdělovaly mi, že od nich muž odešel přesně kvůli tomu druhu ženských, jako jsem já. Těch, co vypadají, že neumí do pěti počítat, a přitom mají všechno spočítané. Nikdy jsem nepochopila, co mám mít spočítané. David není bankéř. Je hlavně divadelní herec, takže vždycky patřil k těm chudším. Pro peníze to nebylo. Ani kvůli tomu, že je o sedmnáct let starší. Vina, tedy pokud mluvíme o vině, se vždycky snese na hlavu ženě. Muž je přece nesvéprávný, očarovaný. To ona ho odlákala, pobláznila, bez ní by bylo v předchozím vztahu všechno navěky v pořádku,“ svěřila se v rozhovoru pro idnes.cz.

Pro Danu Batulkovou to byl tehdy absolutní šok. V srdci ji bolela nejen nevěra jejího manžela, ale také podraz od kolegyně z divadla, kterou Linda Rybová bývala. Dlouhé roky ani jednomu z nich nemohla odpustit. K usmíření s exmanželem došlo až v seriálu Slunečná TV Prima, kde se jejich osud díky scenáristům zase protnul. „Jak se říká, že čas všechny rány zahojí, tak ona to je asi pravda. Po těch letech je to už odplavené všechno,“ prozradila Batulková v rozhovoru pro Český rozhlas.

Občas Amor, občas teror, říká o manželství s Prachařem Rybová

Rybová s Prachařem spolu mají tři děti, osmnáctiletou Rozárii, sedmnáctiletou Josefínu a třináctiletého Františka. Jak jim nyní klape manželství? „Na začátku, těsně po zasažení Amorovým šípem, se vám ten druhý zdá naprosto bezchybný. Dokonce i jeho nejhorší vlastnosti se jeví jako naprosto pozitivní. Nebo alespoň nepodstatné. No a pak začnou trochu vadit. Později vás už dovádějí k šílenství. Nastává ponorková nemoc. Alergie. A pak přijde nekonečné období, kdy je nutné lásku pěstovat. Někdy je to opravdu nadlidské úsilí,“ prozradil s úsměvem David Prachař.

„Občas Amor, občas teror... Na všechna těžká období ale vždycky nakonec vzpomínám s láskou. Jsme celkem harmonický pár. Za tu dobu, co jsme spolu, se párkrát stalo, že jsme se nemohli domluvit, i když jsme se snažili. Zaplaťpánbůh, v našem případě jsou to jen chvíle, ale já se v tom okamžiku strašně bojím, vztekám, cítím marnost a nechápu, jak se to mohlo stát, jak z toho ven,“ dodala Linda Rybová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.