Lucie Vondráčková má nového přítele. Natáčeli společně klip. Jde skutečně o lásku?

Lucie Vondráčková chodí s Petrem Vojnarem

Vypadá to, že zpěvačka Lucie Vondráčková je znovu zamilovaná. Jejím přítelem by měl být moderátor Petr Vojnar. S tím se měli dát dohromady během natáčení klipu k písni Potřebuji pauzu, kterou nazpíval hudebník Raego společně s Lucií. Vyrojily se ale spekulace, že celý jejich vztah může být jen dobře promyšlené PR.

Sám Vojnar se k vztahu s Lucií nechtěl vyjadřovat: „Zatím prosím ne, je k tomu pár důležitých důvodů,“ reagoval na žádost redakce pořadu Showtime. Slíbil, že k celé věci se vyjádří později. Až „bude vše, jak má být“.

Lucie Vondráčková sice vztah potvrdila, ale ani ona nebyla příliš sdílná a žádné další podrobnosti neřekla. Není proto divu, že v zákulisí létají i spekulace o pečlivě naplánovaném PR k novému projektu.

Vondráčková i Vojnar spolu nedávno natáčeli videoklip k písni rappera Reaga, ve kterém si zahráli milenecký pár. A někteří tvrdí, že jejich vztah v klipu nemuseli hrát. „Teď spolu budou dva měsíce a sami se diví, že to neprasklo už dříve, protože se to vůbec nesnažili skrývat. Naopak chodili po městě ruku v ruce,“ uvedl nejmenovaný blízký zdroj páru pro Expres.cz.

Lucie Vondráčková je sama od roku 2018, kdy ji opustil hokejista Tomáš Plekanec kvůli vztahu s tenistkou Lucií Šafářovou. S Plekancem má dva syny, Adama (6) a Matyáše (9). Petr Vojnar, který je bývalým moderátorem pořadu Divošky na Primě, se ve stejném roce rozešel s přítelkyní Andreou, se kterou má syna Sebastiana.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.