zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lucie Vondráčková má nového přítele. Natáčeli společně klip. Jde skutečně o lásku?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Andrea Dvořáková , Vydáno: 03.08.2021
Vypadá to, že zpěvačka Lucie Vondráčková je znovu zamilovaná. Jejím přítelem by měl být moderátor Petr Vojnar. S tím se měli dát dohromady během natáčení klipu k písni Potřebuji pauzu, kterou nazpíval hudebník Raego společně s Lucií. Vyrojily se ale spekulace, že celý jejich vztah může být jen dobře promyšlené PR.

reklama

Sám Vojnar se k vztahu s Lucií nechtěl vyjadřovat: „Zatím prosím ne, je k tomu pár důležitých důvodů,“ reagoval na žádost redakce pořadu Showtime. Slíbil, že k celé věci se vyjádří později. Až „bude vše, jak má být“.

Lucie Vondráčková sice vztah potvrdila, ale ani ona nebyla příliš sdílná a žádné další podrobnosti neřekla. Není proto divu, že v zákulisí létají i spekulace o pečlivě naplánovaném PR k novému projektu.

Lucie Vondráčková je maminkou dvou synů
Autor: profimedia Lucie Vondráčková je maminkou dvou synů

Vondráčková i Vojnar spolu nedávno natáčeli videoklip k písni rappera Reaga, ve kterém si zahráli milenecký pár. A někteří tvrdí, že jejich vztah v klipu nemuseli hrát. „Teď spolu budou dva měsíce a sami se diví, že to neprasklo už dříve, protože se to vůbec nesnažili skrývat. Naopak chodili po městě ruku v ruce,“ uvedl nejmenovaný blízký zdroj páru pro Expres.cz. 

Lucie Vondráčková je sama od roku 2018, kdy ji opustil hokejista Tomáš Plekanec kvůli vztahu s tenistkou Lucií Šafářovou. S Plekancem má dva syny, Adama (6) a Matyáše (9). Petr Vojnar, který je bývalým moderátorem pořadu Divošky na Primě, se ve stejném roce rozešel s přítelkyní Andreou, se kterou má syna Sebastiana.

Lucie Vondráčková a Miroslav Šimůnek

Lucie Vondráčková a bolestné natáčení: Rozváděla se, prožívala muka, ale musela se usmívat

reklama

Související témata: Lucie Vondráčková , Petr Vojnar , Tomáš Plekanec

reklama

Přečtěte si také

reklama