Celebrity

27. června 2021 06:05

Lucie Vondráčková a bolestné natáčení: Rozváděla se, prožívala muka, ale musela se usmívat

Léto s gentlemanem - upoutávka

Pár dní před natáčením komedie Léto s gentlemanem českými médii obletěla zpráva, že se Lucie Vondráčková rozchází se svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem, s nímž má dva syny Adama a Matyáše. Důvodem měla být tenistka Lucie Šafářová, do které se její muž zakoukal.

Vzhledem k tomu, že jejich manželství bylo bráno jako bezproblémové, pro všechny to bylo velké překvapení a nemilý šok. I proto byl celý štáb a herečtí kolegové jak na trní, co to s Lucií udělá a zda-li se kvůli nečekaným rodinným problémům z natáčení náhodou neomluví.

Ve filmu totiž navíc měla ztvárnit roli rozvádějící se a podváděné ženy. Tedy přesně to, čím si tehdy opravdu procházela. Zachovala se ale jako profesionálka, co slíbila dodržela. Jak ovšem s odstupem času přiznala, bylo jí všelijak. „Ze zkušenosti v herectví většinou vycházíte, když už ji máte trochu lidsky zpracovanou. Během natáčení bylo ale vše tak čerstvé, že jsem to musela vytěsnit, aby mě to nesestřelilo,“ svěřila se Vondráčková.

Léto s gentlemanem s Lucií Vondráčkovou a Miroslavem Šimůnkem

Uvnitř prožívala muka, navenek se musela smát. Její vystupování na place ohromilo i Igora Bareše, který jí hrál tatínka.

„Abych řekl pravdu, kdybych si o tom nepřečetl v novinách, tak bych to na ní ani nezaznamenal. Je vidět, že Lucie je velký profesionál. Nenechala na sobě absolutně nic znát, přitom to muselo být pro ni velmi, velmi těžké. I v tom ději se svým filmovým partnerem Mirkem Šimůnkem prožívali také krizi, takže v podstatě hrála sama sebe a vzpomínky na ten rozchod musely zákonitě ožívat,“ zavzpomínal herec. „Možná, že právě práce v této nelehké době jí pomohla. Alespoň přišla na jiné myšlenky a odreagovala se. Držím jí palce,“ dodal Igor Bareš.

Na výsledek se můžete podívat v neděli 27. 6. ve 20:15 na TV Prima nebo již nyní on-line v iPrima Videopůjčovně:

Za romantickou komedií stojí Jaromír Hanzlík, uznávaný herec, který si poprvé v životě vyzkoušel roli scenáristy. Celý příběh sám vymyslel a také zrealizoval. „Chtěli jsme natočit letní romanci, milý, laskavý, ale i úsměvný film, který by byl pohlazením po duši,“ přiblížil Hanzlík, který sebe obsadil do hlavní role. Kromě něj a již zmiňovaných uvidíme například: Alenu Antalovou, Terezu Kostkovou, Danu Batulkovou, Pavla Soukupa, Jana Čenského, Miroslava Etzlera či Ivanu Chýlkovou.

Sdílejte článek