zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lucie Vondráčková a bolestné natáčení: Rozváděla se, prožívala muka, ale musela se usmívat

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

David Laštovka , Vydáno: 27.06.2021
Pár dní před natáčením komedie Léto s gentlemanem českými médii obletěla zpráva, že se Lucie Vondráčková rozchází se svým manželem, hokejistou Tomášem Plekancem, s nímž má dva syny Adama a Matyáše. Důvodem měla být tenistka Lucie Šafářová, do které se její muž zakoukal.

reklama

Vzhledem k tomu, že jejich manželství bylo bráno jako bezproblémové, pro všechny to bylo velké překvapení a nemilý šok. I proto byl celý štáb a herečtí kolegové jak na trní, co to s Lucií udělá a zda-li se kvůli nečekaným rodinným problémům z natáčení náhodou neomluví.

Ve filmu totiž navíc měla ztvárnit roli rozvádějící se a podváděné ženy. Tedy přesně to, čím si tehdy opravdu procházela. Zachovala se ale jako profesionálka, co slíbila dodržela. Jak ovšem s odstupem času přiznala, bylo jí všelijak. „Ze zkušenosti v herectví většinou vycházíte, když už ji máte trochu lidsky zpracovanou. Během natáčení bylo ale vše tak čerstvé, že jsem to musela vytěsnit, aby mě to nesestřelilo,“ svěřila se Vondráčková. 

Lucie Vondráčková a Miroslav Šimůnek
Autor: Bioscop Lucie Vondráčková a Miroslav Šimůnek

Léto s gentlemanem s Lucií Vondráčkovou a Miroslavem Šimůnkem

Uvnitř prožívala muka, navenek se musela smát. Její vystupování na place ohromilo i Igora Bareše, který jí hrál tatínka.

„Abych řekl pravdu, kdybych si o tom nepřečetl v novinách, tak bych to na ní ani nezaznamenal. Je vidět, že Lucie je velký profesionál. Nenechala na sobě absolutně nic znát, přitom to muselo být pro ni velmi, velmi těžké. I v tom ději se svým filmovým partnerem Mirkem Šimůnkem prožívali také krizi, takže v podstatě hrála sama sebe a vzpomínky na ten rozchod musely zákonitě ožívat,“ zavzpomínal herec. „Možná, že právě práce v této nelehké době jí pomohla. Alespoň přišla na jiné myšlenky a odreagovala se. Držím jí palce,“ dodal Igor Bareš. 

Na výsledek se můžete podívat v neděli 27. 6. ve 20:15 na TV Prima nebo již nyní on-line v iPrima Videopůjčovně:

Za romantickou komedií stojí Jaromír Hanzlík, uznávaný herec, který si poprvé v životě vyzkoušel roli scenáristy. Celý příběh sám vymyslel a také zrealizoval. „Chtěli jsme natočit letní romanci, milý, laskavý, ale i úsměvný film, který by byl pohlazením po duši,“ přiblížil Hanzlík, který sebe obsadil do hlavní role. Kromě něj a již zmiňovaných uvidíme například: Alenu Antalovou, Terezu Kostkovou, Danu Batulkovou, Pavla Soukupa, Jana Čenského, Miroslava Etzlera či Ivanu Chýlkovou. 

Herec Jan Čenský oslavil šedesáté narozeniny.

Šedesátník Jan Čenský: Románek s květinářkou ho málem stál manželství

Herečka Tereza Kostková a její partner režisér Jakub Nvota.

Milostné pletky hereček s režiséry: Přebornicí je Tereza Kostková. Kdo další?

reklama

Související témata: Lucie Vondráčková , film léto s gentlemanem , Tomáš Plekanec , rozvod

reklama

Přečtěte si také

reklama