Celebrity

22. prosince 2021 14:40

Petra Kloidová

Lucie Vondráčková: Zamilování je fajn, ale bezpodmínečná láska je daleko víc

Show Jana Krause - Jana Vondráčková a stalkeři

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková pracuje od dětství a tvrdí, že její synové přišli ve správnou dobu. Spojuje je tak silné pouto, že je pro ni hodně těžké vzít mezi sebe někoho čtvrtého. Muži pro ni zdaleka nejsou alfou a omegou života.

  • Kromě zpívání a hraní jste také maminka dvou synů. Co vám přišlo v průběhu let na mateřství nejtěžší?

Nevnímám to, že by mateřství bylo něco těžkého, protože člověk do toho všeho tak nějak postupně vplouvá. Moc se mi líbí, že mě kluci učí pořád něco nového. Myslím, že přišli ve správný včas, kdy jsem byla v klidu.

  • Hodně žen má na začátku mateřské pocit, že jim něco utíká, například práce. Vy jste to celé prožívala ještě k tomu v Kanadě. Měla jste někdy ten pocit i vy?

Tenhle pocit sem nikdy neměla, protože jsem před tím pracovala už dost dlouho. Naopak, byla jsem z té práce docela unavená. Jak říkám, kluci mi byli sesláni z nebe ve správnou dobu.

  • Momentálně jste obklopená dvěma syny. Vzpomenete si, jací muži vás v minulosti nejvíce ovlivnili?

Já bych neřekla, že to byli muži, ale byly to spíše knihy. Nebo profesoři na vysoké škole a na konzervatoři. Hodně vás také ovlivní to, s kým se potkáte před kamerou, vaši herečtí kolegové. Ale na muže bych to všechno nesváděla (směje se). Nedávala bych jim tak velkou roli.

  • Právě vám vychází nové album s názvem Láskověty. Jak byste tuto hudbu popsala?

Každá z těch písní má něco společného s láskou, ať už je to rozchod, velká zamilovanost nebo něco, čeho člověk lituje… Vyšla 13. prosince na Lucii a také vyjde nový videoklip na píseň Hvězdy.

  • Jaké u sebe pozorujete příznaky zamilovanosti?

Když máte doma dva kluky, tak ono to zamilování vypadá jen jako takoví motýlci v břiše. Tu největší lásku máte doma, máte ji tam stále. Zamilování je fajn, ale bezpodmínečná láska je daleko víc.

  • Jak dlouho vám trvá, než si někoho pustíte k tělu?

Nemyslím si, že je to tím, že jsem známá osobnost, ale od přírody jsem opatrná. Mám takový dojem, že spoustu mužů to vzdalo, protože jsem si je zkrátka nepustila k tělu (směje se).

  • Často mluvíte o velkém poutu s dětmi, působíte se syny jako sehraná parta. Dovedete si představit, že vám do té party někdo vstoupí?

Ano, to je velké téma pro nás všechny maminky, které jsou zvyklé být i tatínky. Takže nevím, jestli to má řešení, u mě asi moc ne, ale věřím, že to někdo zvládá. Já mám plný dům a je nám spolu tak dobře, že bych neměnila.

Kromě Lucie Vondráčkové uvidíte dnes ve 21.35 na Primě v pořadu Show Jana Krause i fotbalistu Ladislava Vízka a herce Denise Šafaříka.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 2. 2024

Nečekaná konverzace se současným nebo potenciálním milostným partnerem by mohla skončit odhalením mnoha vašich nejhlubších citů, Berani. Tento rozhovor se může týkat stavu vašeho vztahu jen nepřímo, ale dozvíte se o sobě navzájem mnoho informací, které by vás mohly přimět vážně zvážit, zda chcete ve vztahu pokračovat. Všechna znamení však naznačují, že se vztah může mírně změnit, ale bude pokračovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.