zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lucie Vondráčková: Zamilování je fajn, ale bezpodmínečná láska je daleko víc

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Petra Kloidová, zdroj foto: FTV Prima, Profimedia , Vydáno: 22.12.2021
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková pracuje od dětství a tvrdí, že její synové přišli ve správnou dobu. Spojuje je tak silné pouto, že je pro ni hodně těžké vzít mezi sebe někoho čtvrtého. Muži pro ni zdaleka nejsou alfou a omegou života.

reklama

  • Kromě zpívání a hraní jste také maminka dvou synů. Co vám přišlo v průběhu let na mateřství nejtěžší?

Nevnímám to, že by mateřství bylo něco těžkého, protože člověk do toho všeho tak nějak postupně vplouvá. Moc se mi líbí, že mě kluci učí pořád něco nového. Myslím, že přišli ve správný včas, kdy jsem byla v klidu.

  • Hodně žen má na začátku mateřské pocit, že jim něco utíká, například práce. Vy jste to celé prožívala ještě k tomu v Kanadě. Měla jste někdy ten pocit i vy?

Tenhle pocit sem nikdy neměla, protože jsem před tím pracovala už dost dlouho. Naopak, byla jsem z té práce docela unavená. Jak říkám, kluci mi byli sesláni z nebe ve správnou dobu.

Lucie Vondráčková je maminkou dvou synů
Autor: profimedia Lucie Vondráčková je maminkou dvou synů
  • Momentálně jste obklopená dvěma syny. Vzpomenete si, jací muži vás v minulosti nejvíce ovlivnili?

Já bych neřekla, že to byli muži, ale byly to spíše knihy. Nebo profesoři na vysoké škole a na konzervatoři. Hodně vás také ovlivní to, s kým se potkáte před kamerou, vaši herečtí kolegové. Ale na muže bych to všechno nesváděla (směje se). Nedávala bych jim tak velkou roli.

  • Právě vám vychází nové album s názvem Láskověty. Jak byste tuto hudbu popsala?

Každá z těch písní má něco společného s láskou, ať už je to rozchod, velká zamilovanost nebo něco, čeho člověk lituje… Vyšla 13. prosince na Lucii a také vyjde nový videoklip na píseň Hvězdy.

  • Jaké u sebe pozorujete příznaky zamilovanosti?

Když máte doma dva kluky, tak ono to zamilování vypadá jen jako takoví motýlci v břiše. Tu největší lásku máte doma, máte ji tam stále. Zamilování je fajn, ale bezpodmínečná láska je daleko víc.

Lucie Vondráčková v Show Jana Krause
Autor: FTV Prima Lucie Vondráčková v Show Jana Krause
  • Jak dlouho vám trvá, než si někoho pustíte k tělu?

Nemyslím si, že je to tím, že jsem známá osobnost, ale od přírody jsem opatrná. Mám takový dojem, že spoustu mužů to vzdalo, protože jsem si je zkrátka nepustila k tělu (směje se).

  • Často mluvíte o velkém poutu s dětmi, působíte se syny jako sehraná parta. Dovedete si představit, že vám do té party někdo vstoupí?

Ano, to je velké téma pro nás všechny maminky, které jsou zvyklé být i tatínky. Takže nevím, jestli to má řešení, u mě asi moc ne, ale věřím, že to někdo zvládá. Já mám plný dům a je nám spolu tak dobře, že bych neměnila.

Kromě Lucie Vondráčkové uvidíte dnes ve 21.35 na Primě v pořadu Show Jana Krause i fotbalistu Ladislava Vízka a herce Denise Šafaříka.

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar si vyšli na premiéru muzikálu

Lucie Vondráčková: Na lásku teď nemám čas. Prozradila, zda jsou s Vojnarem ještě spolu

reklama

Související témata: Show Jana Krause , FTV Prima , Lucie Vondráčková , Show Jana Krause , děti , partner , přítel

reklama

Přečtěte si také

reklama