Celebrity

31. října 2021 06:01

Gabriela Kolinová

Lucie Vondráčková: Na lásku teď nemám čas. Prozradila, zda jsou s Vojnarem ještě spolu

Zpěvačka Lucie Vondráčková je v jednom kole. Pracuje téměř neustále, ale jak sama říká, moc ji to baví. A její videoklipy slaví jeden úspěch za druhým. Krom toho fotí, točí filmy a svůj čas dělí jen mezi práci a své dva syny. Na nic jiného jí už čas nezbývá. A co na lásku?

Lucie Vondráčková v rozhovoru pro Showtime magazín přiznala, že neustále pracuje a na nic jiného jí skoro čas nezbývá. Umí vůbec odpočívat? „Teď ne. Splnil se mi pracovní sen, že se mi promíchala muzika i hraní dohromady. Takže neodpočívám, ale baví mě to,“ přiznala zpěvačka.

Na své dva syny, Adama a Matyáše, které má s hokejistou Tomášem Plekancem, si ale přeci jen čas najde. Práci si snaží nabírat na dobu, kdy zrovna nemá kluky u sebe. „Když je mám, tak oni jsou můj středobod. Pak vlastně na nic jiného čas není, ale já myslím, že tak je to ideální,“ svěřila se v pořadu Showtime magazín.

A má vůbec čas na svou novou lásku Petra Vojnara? „Vůbec nemám. Já vůbec nemám čas na nějakou lásku. Nestíhám,“ přiznala Lucie s tím, že už se spolu dlouho neviděli. „On taky hrozně moc pracuje, takže my o sobě teď vůbec nevíme,“ dodala zpěvačka, která odpověděla i na otázku, zda jsou tihle dva ještě spolu? Nenechte si ujít Showtime magazín v neděli od 20:15 na CNN Prima NEWS, kde se dozvíte víc.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.