Celebrity

7. září 2021 06:00

Gabriela Kolinová

Lucie Vondráčková o novém vztahu: Je nám spolu fajn! Co říká na další dítě?

Zpěvačka Lucie Vondráčková prožívá období plné radosti. Její nový videoklip Vzkaz v láhvi slaví úspěch u fanoušků a spokojená je i v soukromí. Odhodlala se a poprvé promluvila o svém novém vztahu s moderátorem Petrem Vojnarem. Také by se dalšímu dítěti nebránila, jak uvedl její přítel?

Když média zveřejnila zprávu, že Lucie Vondráčková má nový vztah a randí s Petrem Vojnarem, mnoho lidí si myslelo, že je to dobře promyšlené PR k novému klipu zpěvačky. Ale omyl. Tihle dva spolu doopravdy chodí. Petr Vojnar už o vztahu promluvil, teď se konečně vyjádřila i Lucie. „Já jsem paní opatrná. Ale jo, je nám spolu fajn,“ prozradila v pořadu Showtime.

A čím Petr Lucii okouzlil? „My jsme se seznámili na jedné akci, tam se mnou dělal rozhovor. A já jsem si říkala: To je chytrej kluk, dává mi dobrý otázky. A pak se nic nedělo a potkali jsme se až na klipu. Já jsem si říkala: On dobře hraje, ten kluk, co jsem ho viděla předtím a dával dobrý otázky,“ prozradila Vondráčková. „Pak jsem zjistila, že má brutální humor, který mě baví,“ doplnila.

Takže si ji získal na smysl pro humor? „Takhle, on si mě ještě nezískal, získávat si mě bude celý život. Já jsem náročnej element, ale teď je nám fajn,“ vysvětlila.

Lucie Vondráčková: Děti jsou předčasné!

Petr s Lucií tvoří pár už téměř tři měsíce a láska je to veliká. Petr přiznal, že by se dalšímu potomkovi nebránil. V případě, že spolu zůstanou, určitě by prý na společné dítě došlo. „Pokud nám to vydrží, já bych dítě chtěl. Lucka o tom v minulosti taky mluvila. Když spolu zůstaneme, tak by to tak asi mělo dopanout,“ řekl moderátor, který se trochu stydlivě svěřil, že by si přál holčičku, aby vyvážila pánskou převahu.

Lucie má s hokejistou Tomášem Plekancem syna Adama (6) a Matyáše (9). Petr Vojnar, který je bývalým moderátorem Diváckých zpráv (Divošek) na Primě, má čtyřletého syna Sebastiana.

A co říká na další dítě Lucka? „Ježiši, to je předčasný. Já myslím, že to bral ve srandě. Teď je čas na práci a já se jí věnuju na 150 % a na dalších 250 % se věnuju svým dětem. Takže myslím, že tam není prostor na nic jiného,“ objasila Lucie.

Jejich vztah bere s humorem, nejde zatím o žádné velké plánování budoucnosti. „Nemám ráda takové ty vztahy, které trvají třeba dva, tři měsíce a už je to na celej život a už se plánují děti. Tady nic takového neprobíhá. Nám je prostě dobře a poznáváme se a já jsem příjemně překvapená, že existují kluci, kteří furt čtou. To se mi líbí,“ prozradila. A jak společně tráví volný čas? Na to se podívejte ve videu v úvodu článku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.