Petr Vojnar o Lucii Vondráčkové: Myslíme to spolu vážně. A má i důkaz!

Mnozí jejich lásce nevěřili, přesto svůj vztah potvrdili. Zpěvačka Lucie Vondráčková a moderátor Petr Vojnar spolu chodí. Potkali se před čtyřmi měsíci na jedné akci a poté spolu natáčeli klip, kde hráli zamilovanou dvojici. Že by to mezi nimi vzplálo právě na place? Nabízí se to. Ale jiskra prý přeskočila později. Petr Vojnar teď exkluzivně promluvil o svém vztahu s Luckou.

Když se v médiích objevila informace, že Lucie Vondráčková randí s Petrem Vojnarem, hodně lidí si myslelo, že je to dobře promyšlené PR k novému klipu zpěvačky. Ale omyl. Tihle dva spolu doopravdy chodí. A Petr Vojnar teď prozradil, jak se seznámili. „Náš společný známý začal s Luckou natáčet písničky u nás ve studiu, kde já se vlastně pohybuju, a tak jsme spolu trávili moře času. Tam přišlo nějaký vzájemný souznění nebo sympatie. A tam to tak nějak začalo,“ svěřil se v pořadu Showtime moderátor. Petr s Luckou tvoří pár už dva měsíce a láska je to údajně veliká. A jak Petr snáší narážky na to, že je zlatokop nebo se chce díky zpěvačce jen zviditelnit? „To se dalo čekat. Kdo se po tak dlouhé době objeví vedle Lucky Vondráčkové, dostane asi céres, no,“ dodal se smíchem.

Dítě bych určitě ještě chtěl, přiznal Petr Vojnar

On ale tvrdí, že to s Lucií myslí vážně. A má pro to i důkaz. Kdyby nešlo o vážný vztah, asi by prý sotva seznamovali navzájem děti, které si dle jeho slov padly okamžitě do noty. „Včera jsme byli u vody, kluci si naprosto fantasticky hráli. Lucka má starší kluky, takže toho mého přijali jako takového bejamínka. Takového brášku, o kterého se starají. Je to hrozně hezký,“ rozplýval se v reportáži Vojnar.

Lucie má s hokejistou Tomášem Plekancem syna Adama (6) a Matyáše (9). Petr Vojnar, který je bývalým moderátorem Diváckých zpráv (Divošek) na Primě, má čtyřletého syna Sebastiana.

Když přišla na řadu otázka na dalšího potomka, Petr přiznal, že by se nebránil. V případě, že spolu zůstanou, určitě by na společné dítě došlo. „Pokud nám to vydrží, já bych dítě chtěl. Lucka o tom v minulosti taky mluvila. Když spolu zůstaneme, tak by to tak asi mělo dopanout,“ dodal moderátor, který se s ruměncem ve tváři svěřil, že by si přál holčičku, aby vyvážila pánskou převahu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2023

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.