zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Co vás čeká a nemine?

Láska, sex, peníze a zdraví v roce 2022 podle horoskopu
Vložením emailu souhlasím s podmínkami pro zasílání novinek.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Plekanec a Šafářová: Svatba se odkládá. Hokejista musel udělat zásadní kompromis

Lenka Nováková , Vydáno: 13.04.2021
Ona byla jednou z nejlepších českých tenistek, on byl nejlepší na ledě. „Kdybychom se potkali během vrcholu své kariéry, nikdy bychom spolu nemohli být,“ říká Lucie Šafářová. Sportovkyně si na začátku vztahu s Tomášem Plekancem protrpěla své, i kvůli bouřlivému rozvodu s Lucií Vondráčkovou. Slavný hokejista zase musel udělat zásadní kompromis, aby společně mohli vychovávat dceru Leontýnku. Jaký?

reklama

Lucie Šafářová se s tehdejším hokejistou NHL potkala ve chvíli, kdy ukončovala svou úspěšnou tenisovou kariéru, on zase vlastní manželství. Počátky jejich vztahu kvůli bulváru a internetovým hejtům tak rozhodně nebyly snadné. Ani to jim ale nezabránilo si čerstvou zamilovanost užít, narodila se jim dcera Leontýnka a chystají svatbu. 

Kvůli zásnubám málem vyhořeli

Hvězdný pár se zanoubil v roce 2020 a na ten osudový okamžik asi nikdy nezapomenou: „Žádost o ruku byla velmi romantická, ale málem jsme vyhořeli. Byl lampion štěstí ve tvaru srdce, ale nevznesl se tam, kam měl,“ vzpomíná tenistka Lucie Šafářová na chvíli, kdy před ní Tomáš Plekanec poklekl. Ke svatbě ale zatím nedošlo. „Udělal jsem, co jsem měl udělat, a teď čekám,“ hájí se hokejista. „Svatba je v plánu, ale zatím je pozastavená. Mám blbý, že měl drahý rozvod, takže do druhé svatby už nebude chtít tolik investovat,“ uvažuje s úsměvem tenistka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Plekanec a Šafářová s dcerou Leontýnkou
Autor: profimedia Plekanec a Šafářová s dcerou Leontýnkou

Drahý rozvod s Lucií Vondráčkovou

Náročný rozvod Tomáše Plekance a zpěvačky Lucie Vondráčkové se táhl dlouhou dobu. Několik měsíců to vypadalo, že se pár nedohodne. Podle informací deníku Blesk zpěvačka od NHL hokejisty požadovala v přepočtu 119 milionů korun. Jako kompenzaci za ztracenou kariéru 68 milionů, na zabezpečení do budoucna 51 milionů, a navrch ještě 510 tisíc korun měsíčně jako výživné pro rozvedenou manželku. Alimenty na nezletilé syny měl pak určit soud.

Plekanec a Šafářová prozradili, že málem vyhořeli při romantické žádosti o ruku
Autor: FTV Prima Plekanec a Šafářová prozradili, že málem vyhořeli při romantické žádosti o ruku

Kompromis kvůli vztahu

V domácnosti i v životě se Plekanec a Šafářová dobře doplňují a jeden druhého učí „svému“ sportu. „Bruslím v jeho bruslích, máme stejně velkou nohu, protože jsme stejně vysocí. Tomáš ode mě dostal víc lekcí tenisu než já na ledě,“ směje se Šafářová, která svého milého na kurtu prý vůbec nešetří. „Je to hrozný, je přísná, nepochválí, prý nic neumím a jsem čím dál horší,“ říká Plekanec, který se za Šafářovou přestěhoval do Brna. „Ale jen dočasně a částečně. Co mi zbývá,“ krčí rameny, zatímco si Lucie o onom „dočasně a částečně“ s úsměvem myslí své. 

Sledujte pořad 7 pádů Honzy Dědka dnes ve 21:35 na Primě!

Lucie Vondráčková se syny Adamem (5) a Matyášem (9). Foto z roku 2018.

Lucie Vondráčková si zoufá kvůli dětem: Distanční výuka jí kazí plány

reklama

Související témata: Tomáš Plekanec , rozvod , Lucie Vondráčková , Lucie Šafářová , dcera

reklama

Přečtěte si také

reklama