Celebrity

13. dubna 2021 10:30

Petra Kloidová

Plekanec a Šafářová: Svatba se odkládá. Hokejista musel udělat zásadní kompromis

Ona byla jednou z nejlepších českých tenistek, on byl nejlepší na ledě. „Kdybychom se potkali během vrcholu své kariéry, nikdy bychom spolu nemohli být,“ říká Lucie Šafářová. Sportovkyně si na začátku vztahu s Tomášem Plekancem protrpěla své, i kvůli bouřlivému rozvodu s Lucií Vondráčkovou. Slavný hokejista zase musel udělat zásadní kompromis, aby společně mohli vychovávat dceru Leontýnku. Jaký?

Lucie Šafářová se s tehdejším hokejistou NHL potkala ve chvíli, kdy ukončovala svou úspěšnou tenisovou kariéru, on zase vlastní manželství. Počátky jejich vztahu kvůli bulváru a internetovým hejtům tak rozhodně nebyly snadné. Ani to jim ale nezabránilo si čerstvou zamilovanost užít, narodila se jim dcera Leontýnka a chystají svatbu.

Kvůli zásnubám málem vyhořeli

Hvězdný pár se zanoubil v roce 2020 a na ten osudový okamžik asi nikdy nezapomenou: „Žádost o ruku byla velmi romantická, ale málem jsme vyhořeli. Byl lampion štěstí ve tvaru srdce, ale nevznesl se tam, kam měl,“ vzpomíná tenistka Lucie Šafářová na chvíli, kdy před ní Tomáš Plekanec poklekl. Ke svatbě ale zatím nedošlo. „Udělal jsem, co jsem měl udělat, a teď čekám,“ hájí se hokejista. „Svatba je v plánu, ale zatím je pozastavená. Mám blbý, že měl drahý rozvod, takže do druhé svatby už nebude chtít tolik investovat,“ uvažuje s úsměvem tenistka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Drahý rozvod s Lucií Vondráčkovou

Náročný rozvod Tomáše Plekance a zpěvačky Lucie Vondráčkové se táhl dlouhou dobu. Několik měsíců to vypadalo, že se pár nedohodne. Podle informací deníku Blesk zpěvačka od NHL hokejisty požadovala v přepočtu 119 milionů korun. Jako kompenzaci za ztracenou kariéru 68 milionů, na zabezpečení do budoucna 51 milionů, a navrch ještě 510 tisíc korun měsíčně jako výživné pro rozvedenou manželku. Alimenty na nezletilé syny měl pak určit soud.

Kompromis kvůli vztahu

V domácnosti i v životě se Plekanec a Šafářová dobře doplňují a jeden druhého učí „svému“ sportu. „Bruslím v jeho bruslích, máme stejně velkou nohu, protože jsme stejně vysocí. Tomáš ode mě dostal víc lekcí tenisu než já na ledě,“ směje se Šafářová, která svého milého na kurtu prý vůbec nešetří. „Je to hrozný, je přísná, nepochválí, prý nic neumím a jsem čím dál horší,“ říká Plekanec, který se za Šafářovou přestěhoval do Brna. „Ale jen dočasně a částečně. Co mi zbývá,“ krčí rameny, zatímco si Lucie o onom „dočasně a částečně“ s úsměvem myslí své.

Sledujte pořad 7 pádů Honzy Dědka dnes ve 21:35 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.